19.09.2019.

Aicinām vecākus uz bezmaksas lekcijām par bērnu audzināšanu!

Rīgas domes Labklājības departaments aicina Rīgas skolēnu vecākus pieteikties uz bezmaksas apmācībām “Vecāku kompetenču stiprināšana bērnu un pusaudžu audzināšanai”.

Ja vēlaties uzlabot bērnu audzināšanas prasmes, labāk izprast sevi un savu bērnu, spēt viņu atbalstīt grūtās situācijās, kā arī justies pārliecinātāki mammas vai tēta lomā, šis nodarbību cikls ir domāts tieši jums!

Apmācību norises vieta: Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija, Senču iela 4, Rīga.

Apmācību norises laiks:

  1. Grupa pirmdienu vakaros – no plkst. 17:30 līdz 20:30, sākot no 14.oktobra (izņemot 21.oktobri) līdz 9.decembrim (18.novembra nodarbība notiks piektdienā, 15.novembrī), kopā astoņas nodarbības;
  2. Grupa sestdienās – no plkst.10:00 līdz 16:00 – 2., 9., 23. un 30.novembrī.

Nodarbībās aplūkosim un praktiski vingrināsim šādas tēmas: efektīvas saskarsmes un konfliktu risināšanas prasmes, pozitīvas bērna disciplinēšanas metodes, vecāka loma, savu iekšējo resursu apzināšana un stiprināšana.

Nodarbībās pasniegtās teorētiskās zināšanas tiks nostiprinātas ar praktiskiem vingrinājumiem un mājas darbiem.

Iepriekšējo grupu dalībnieki pēc apmācībām atzīst:

“Šīs zināšanas ir reāli mainījušas un uzlabojušas komunikāciju manā ģimenē”

“Šīs apmācības palīdz saprast, ar kādām grūtībām saskaras arī vecāki, un kā tās risina, iegūt atbildes un praktiskas zināšanas”.

Apmācības vadīs: psiholoģe Dace Beināre

Pieteikumus dalībai apmācībās sūtīt uz e-pastu: iveta.gravite@riga.lv  (norādot savu telefona numuru un bērna vecumu) vai zvanīt Ivetai Grāvītei pa tālr. nr.  67037321.

Pieteikties var vecāki, kuru deklarētā dzīves vieta ir Rīga!

Foto: rawpixel.com