14.11.2023.

Bezmaksas ciguna nodarbības

Rīgas domes Labklājības departaments aicina apmeklēt bezmaksas ciguna nodarbības!

Cigun vingrojumi, lai gan vienkārši izpildāmi un neprasa īpašu sagatavotību, lokanību vai priekšzināšanas, savas fiziskās un elpošanas vingrošanas sistēmas efektivitātē var plūkt laurus un sniegt vērtīgu spēcinājumu gan visam ķermenim, gan prātam. Cigun nodarbības ir vienas no tām Rīgas domes piedāvātajām veselības veicināšanas aktivitātēm, kuras līdz šim ieguvušas lielāko iedzīvotāju atsaucību. Laika gaitā tajās gūti gan draugi un domubiedri, ar ko vieglāk motivēt un veselīgus ieradumus savā ikdienā ievērot pastāvīgi, gan iepazīta cigun vingrošanas sistēmas labvēlīgā ietekme uz veselības stāvokli un pašsajūtu, tādēļ aicinām arī turpmāk sekot līdzi ciguna nodarbību grafikam.

 


Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.


Ciguna vingrinājumu sistēma radusies senajā Ķīnā jau vairāk nekā pirms 5000 gadiem. “Ci” nozīmē “iekšējā enerģija”, bet “Gun” – “darbs ar sevi”. Ciguna vingrojumi ir ļoti vienkārši izpildāmi, neprasa īpašu sagatavotību, lokanību vai priekšzināšanas, turklāt vingrot var jebkurā vecumā. Vairāk par Ciguna vingrošanu vari uzzināt ŠEIT, lai gūtu lielāku motivāciju, iedvesmu un apmeklējot nodarbības, gūtu prieku par ieguldījumu savas veselības veicināšanā un stiprināšanā!