16.09.2021.

Bezmaksas funkcionālie treniņi pieaugušajiem

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Rimi Olimpisko centru aicina rīdziniekus apmeklēt bezmaksas fitnesa nodarbības – funkcionālos treniņus.

Funkcionālais treniņš ir vidējas intensitātes nodarbība zālē dažādiem sagatavotības līmeņiem gan sievietēm, gan vīriešiem. Nodarbībā tiek iekļauti vingrinājumi, kas attīsta spēku, ātrumu, līdzsvaru, lokanību, koordināciju un izturību, tiek izmantots inventārs (hanteles, stepa solus, paklājiņus, aerobikas bumbas, līdzsvara platfotmas u.c.)

No 1.oktobra nodarbības notiks pirmdienās plkst. 20:00 (trenere Santa Irbe), otrdienās plkst. 18:00 (trenere Adelīna Priedniece), trešdienās plkst. 18:00 (trenere Viktorija Semeņuka), ceturtdienās plkst. 18:00 (trenere Signe Bērziņa) un plkst. 20:00 (trenere Adelīna Priedniece) un piektdienās plkst. 18:00 (trenere Viktorija Semeņuka). Nodarbības notiek Rimi Olimpiskā centra Vingruma zālē, Grostonas ielā 6b.

Pieteikšanās, zvanot uz tālr. nr. 67387710.

Dalība nodarbībās atļauta tikai personām, kam ir COVID-19 sertifikāts, kas apliecina izslimošanu vai vakcināciju.

 

 

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapāsveseligsridzinieks.lv, www.olimpiskais.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta , kā arī SIA Olimpiskais sporta centrs sociālo tīklu kontos.