19.11.2020.

Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšana un ekspresskonsultācija

 

No šī gada 26.oktobra Rīgas domes Labklājības departaments un MFD Veselības grupa piedāvā katru nedēļu veikt bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultāciju.
Pakalpojums tiek nodrošināts Eiropas Sociālā fonda projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros. Projekta mērķis ir uzlabot pieejamību veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumiem iedzīvotājiem, īpaši teritoriālās, nabadzības un sociālās atstumtības riskam pakļautajām personām, Rīgas pilsētas pašvaldības teritorijā, īstenojot vietēja mēroga, visaptverošus, sabiedrību piesaistošus un aktīvus fiziskās, garīgās un sociālās veselības veicināšanas pasākumus.
Bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultācijas tiks veiktas sekojošās MFD Veselības grupas filiālēs:
• MFD Veselības centrā “Dziedniecība”, Rušonu ielā 15
• MFD Veselības centrā “Pārdaugava”, Vienības gatvē 109
• MFD Veselības punktā, Dzirnavu ielā 70
• MFD Veselības punktā Rīga Plaza, Mūkusalas ielā 71
Visi bezmaksas ekspresstesti ir pieejami ikvienam interesentam pēc iepriekšējas pieteikšanās, saskaņā ar ekspreskonsultāciju grafiku. Veikto ekspresstestu rezultātus varēs saņemt uzreiz pēc testu veikšanas, MFD Veselības grupas sertificētie speciālisti sniegs īsu konsultāciju, skaidrojot iegūtā ekspresstesta rezultātus.
Pieteikties uz bezmaksas holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanu un ekspresskonsultāciju var darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00, zvanot pa tālruni 25411884.