19.10.2021.

Bezmaksas izglītojoši semināri “Brokastis ar speciālistu”

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” īstenos BEZMAKSAS veselību veicinošus un izglītojošus seminārus par dažādiem veselības jomas jautājumiem.  Aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Semināra “Brokastis ar speciālistu” mērķis ir sniegt iespēju iedzīvotājiem tikties ar dažādu veselības jomu speciālistiem neformālā gaisotnē, tādējādi uzzinot veselības veicināšanas aktualitātes un saņemot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī baudīt veselīgas un gardas brokastis.

Līdz 2023. gada 15. aprīlim kopā tiks īstenoti 30 izglītojoši pasākumi ar dažādu ārstu dalību.

Seminārus vadīs sertificēti ārsti tādās specialitātēs kā kardioloģija, onkoloģija, psihiatrija, dermatoloģija, gastroenteroloģija un citas.

Tuvākās tikšanās:

23.oktobrī plkst. 10:00 – 12:30, VEF Kultūras pils Svinību zālē, Ropažu ielā 2.

Seminārā viesosies psihiatrs Uldis Jumejs. 

Semināra temats “Krīzes intervence”. Semināra laikā runāsim par krīzes intervences definējumu, nozīmi un nepieciešamību, iespējamajām krīzēm cilvēka dzīvē, krīzes galvenajiem norises posmiem, krīzes pazīmēm, ārējām izpausmēm, krīzes risinājuma stratēģiju.

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta. Pieteikšanās šeit

Vietu skaits seminārā ir ierobežots, apmeklētājiem ir jābūt imunitātei pret COVID-19 – vakcinētiem vai pārslimojušiem. Apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda derīgs COVID-19 sertifikāts kopā ar personu apliecinošu dokumentu (pasi vai ID karti). Personām ar saaukstēšanās simptomiem apmeklēt pasākumu aizliegts.

Nodarbību laikā tiks nodrošināti epidemioloģiskās drošības pasākumi saskaņā ar valdības prasībām.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video.

Semināri noris Eiropas Sociālā fonda projekta „ Mēs par veselīgu Rīgu!”  (Nr. 9.2.4.2/16/I/021) ietvaros.