23.11.2022.

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Brokastis ar speciālistu”

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” īstenos BEZMAKSAS veselību veicinošus un izglītojošus seminārus par dažādiem veselības jomas jautājumiem.  Aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Semināra “Brokastis ar speciālistu” mērķis ir sniegt iespēju iedzīvotājiem tikties ar dažādu veselības jomu speciālistiem neformālā gaisotnē, tādējādi uzzinot veselības veicināšanas aktualitātes un saņemot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī baudīt veselīgas un gardas brokastis.

Līdz 2023. gada 15. aprīlim kopā tiks īstenoti 30 izglītojoši pasākumi ar dažādu ārstu dalību.

Seminārus vadīs sertificēti ārsti tādās specialitātēs kā kardioloģija, onkoloģija, psihiatrija, dermatoloģija, gastroenteroloģija un citas.

Tuvākās tikšanās:

  • 17.decembrī plkst. 10:00 – 12:00 OnPlate Veselības telpā, Alauksta ielā 21 “Tavas ādas veselība” ar dermatoloģi Alisi Balceri. Šajā sarunā tiks runāts par būtiskāko par uzturu no dermatologa skatu punkta, uzturu, kas palīdz veselai ādai, mazina ādas iekaisumu un veicina ādas slimību attīstības risku. Atbilstoši laikapstākļiem dermatoloģe izstāstīs par pareizu ādas kopšanu ziemā. Tikšanās laikā dalībnieki varēs uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā.  Pieteikšanās, zvanot uz tālr. nr. 29423020. 
  • 18.decembrī plkst. 10:00 – 12:00 OnPlate Veselības telpā, Alauksta ielā 21 “Mana sirds veselība” ar kardiologu Nikolaju Sorokinu. Šajā sarunā tiks runāts par aterosklerozi un koronāro sirds slimību, to attīstību ietekmējošiem faktoriem un profilaksi. Tikšanās laikā dalībnieki varēs uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Pieteikšanās šeit vai zvanot uz tālr. nr. 29423020.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video.

Semināri noris Eiropas Sociālā fonda projekta „ Mēs par veselīgu Rīgu!”  (Nr. 9.2.4.2/16/I/021) ietvaros.