11.07.2022.

Bezmaksas izglītojošs seminārs “Brokastis ar speciālistu”

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar SIA “OnPlate” īstenos BEZMAKSAS veselību veicinošus un izglītojošus seminārus par dažādiem veselības jomas jautājumiem.  Aicinām piedalīties ikvienu interesentu!

Semināra “Brokastis ar speciālistu” mērķis ir sniegt iespēju iedzīvotājiem tikties ar dažādu veselības jomu speciālistiem neformālā gaisotnē, tādējādi uzzinot veselības veicināšanas aktualitātes un saņemot atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, kā arī baudīt veselīgas un gardas brokastis.

Līdz 2023. gada 15. aprīlim kopā tiks īstenoti 30 izglītojoši pasākumi ar dažādu ārstu dalību.

Seminārus vadīs sertificēti ārsti tādās specialitātēs kā kardioloģija, onkoloģija, psihiatrija, dermatoloģija, gastroenteroloģija un citas.

Tuvākās tikšanās:

  • 13.augustā plkst. 10:00 – 12:30 OnPlate Veselības telpā, Alauksta ielā 21 “Tavas ādas veselība” ar dermatoloģi Alisi Belceri. Šajā sarunā tiks runāts par ādu, tās higiēnu un ādas veselības riska faktoriem, dermatologa ikdienu ārsta praksē, iemesliem, lai dotos pie ārsta, biežākajām saslimšanās bērniem un pieaugušajiem, jaunākajām tehnoloģijām dermatologa praksē,  mītiem un patiesību par ādas aizsardzību no saules. Dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Pieteikšanās šeit vai zvanot uz tālr. nr. 29423020. 
  • 21.augustā plkst. 10:00 – 12:30 OnPlate Veselības telpā, Alauksta ielā 21 “Manas sirds veselība” ar kardiologu Nikolaju Sorokinu. Šajā sarunā tiks runāts par aterosklerozi, koronāru sirds slimību un to attīstību ietekmējošiem faktoriem, sirds veselības profilaksi. Dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Pieteikšanās šeit vai zvanot uz tālr. nr. 29423020. 
  • 27.augustā plkst. 10:00 – 12:30 OnPlate Veselības telpā, Alauksta ielā 21 “Miega traucējumi” ar psihiatri Aleksandru Koņevņinu. Šajā sarunā tiks runāts par to, kas ir miega traucējumi, kādi ir tos veicinošie faktori un kā tos novērst. Dalībniekiem būs iespēja uzdot jautājumus un iesaistīties diskusijā. Pieteikšanās šeit vai zvanot uz tālr. nr. 29423020. VISAS VIETAS AIZŅEMTAS!

 

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video.

Semināri noris Eiropas Sociālā fonda projekta „ Mēs par veselīgu Rīgu!”  (Nr. 9.2.4.2/16/I/021) ietvaros.