02.10.2018.

Bezmaksas ūdens aerobikas nodarbības tiem, kam pāri 55

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros ikvienam rīdziniekam vecumā virs 55 gadiem piedāvā bezmaksas vingrošanas nodarbības Elektrum Olimpiskā centra un Ķīpsalas peldbaseinos.

“Ūdens aerobika 55+” nodarbības vada trenere ar 20 gadu pieredzi – Sandra Baglais.

Nodarbību laiki:

Elektrum Olimpiskajā centrā

Otrdienās un piektdienās plkst. 8.30. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478;

Ķīpsalas peldbaseinā

Ceturtdienās plkst. 9.30. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67616989; nodarbības Ķīpsalas peldbaseinā sāksies  11. oktobrī.

Ūdens aerobika ir fiziskās aktivitātes veids peldbaseinā mūzikas pavadījumā, vienlaikus nodarbinot visu ķermeņa muskulatūru. Vingrošana ūdenī atslogo mugurkaulu un locītavas, būtiski mazinot traumu risku. Nodarbībās tiek uzlabota sirdsdarbība, asinsvadu un elpošanas sistēmas, stiprināta imunitāte un uzlabota stāja.

Iepriekšējs pieraksts obligāts. Trīs mēnešu periodā viena persona bezmaksas var apmeklēt 8 nodarbības.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.