26.07.2019.

Bezmaksas vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuli

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina jaunos vecākus kopā ar mazuli līdz 1 gada vecumam apmeklēt bezmaksas vingrošanas nodarbības.

Nodarbību mērķis ir vecāku un mazuļu vispārējā veselības stāvokļa uzlabošana, mijiedarbības un saiknes veicināšana starp vecākiem un mazuli. Nodarbību saturs ir veidots tā, lai dalībniekiem tiktu veicināta ne tikai fiziskā, bet arī psiholoģiskā veselība. Šī holistiskā pieeja ir īpaši svarīga mazuļiem pirmajā dzīves gadā, jo tā veicina bērna fizisko un emocionālo attīstību.

Vingrošanas nodarbībās aicinām vingrot ne tikai mammas, bet arī tētus. Mammām un tētiem tiek piedāvāti dažādi vingrojumi.

Nodarbības vada pieredzējuši un zinoši fizioterapeiti un treneri.

Nodarbības notiek pēc iepriekšēja pieraksta grupās līdz 6 pāriem (bērns un vecāks). Katram no dalībniekiem (pāriem) ir iespēja apmeklēt 8 nodarbības.

Nodarbības notiek fitnesa un veselības studijā „VingroSev.lv” Rīgā, Ganību dambī 7k-2. Iepriekšēja pieteikšanās un dalības atteikšana nodarbībām obligāta, rakstot uz info@vingrosev.lv vai zvanot 27766371 (administrācija).

ESF projekta grafiks augusts jaunajiem vec

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.