04.11.2019.

Ēdiena gatavošanas meistarklase “Novembra svētku galds”

Novembrī visa Latvija svin nozīmīgākos valsts svētkus – Latvijas Republikas proklamēšanas dienu 18.novembrī. Tāpat noteikti jāpiemin arī Lāčplēša diena, ko atzīmējam 11.novembrī.

Svētku dienās daudzi noteikti pulcēsies pie svētku galda un gribēs iepriecināt ģimenes locekļus un ciemiņus ar gardu maltīti. Diemžēl bieži vien mūsu tradicionālās svētku maltītes nav tās veselīgākās – pārlieku daudz ceptu ēdienu, pārāk trekni ēdieni, ēdieni, kuru sastāvā sāls vai cukurs daudzums ir krietni lielāks kā nepieciešams. Tomēr arī valsts svētkos varam sevi un savus mīļos iepriecināt ar gardu maltīti, kas ir arī veselīga. Tradicionālo ēdienu klāsts tādā veidā tiek papildināts ar gardiem un veselīgiem jaunumiem, kas arī laika gaitā var kļūt tradicionāli.

Ja vēlies savu šī gada svētku galdu padarīt veselīgāku un iemācīties kādu jaunu recepti, aicinām apmeklēt Rīgas domes Labklājības departamenta rīkoto Veselīga uztura skolas Ēdiena gatavošanas meistarklasi “Novembra svētku galds”. Dalība meistarklasē – bez maksas. Meistarklasi vadīs uztura speciālists.

Meistarklase “Novembra svētku galds” notiks sestdien, 9.novembrī, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā, no plkst. 10:00 līdz 14:00. Tikšanās virtuvē, kas atrodas paviljona labajā pusē, ienākot tajā no kanāla puses.

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzam aizpildīt zemāk esošo formu.

Tā kā dalībnieku skaits meistarklasē ir ierobežots, lūdzam pieteikties tikai gadījumā, ja patiešām vēlaties un varēsiet meistarklasi apmeklēt.

Šobrīd ir sasniegts maksimālais meistarklases dalībnieku skaits!

Ja kāda vieta atbrīvosies, informēsim!

Pateicamies par atsaucību!

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.

 

Foto: shutterstock