23.09.2019.

Ēdiena gatavošanas meistarklase “Sakņu sapnis”

Rīgas domes Labklājības departaments piedāvā bez maksas apmeklēt Veselīga uztura skolas Ēdiena gatavošanas meistarklasi “Sakņu sapnis”.

Burkāni, bietes, selerijas, kāļi, rutki, pastinaki un citi sakņu dārzeņi ir Latvijas bagātība. Uzturā pārsvarā lieto dārzeņu saknes paplašināto daļu, kas ir sulīga un piepildīta ar vērtīgām uzturvielām, kā arī ēteriskām eļļām un garšvielām. Latvijā augošie sakņu dārzeņi mums ir pieejami gandrīz visu gadu, jo lielāko daļu no tiem var uzglabāt ļoti ilgu laiku. Arī tas ir viens no iemesliem, kāpēc sakņu dārzeņi ir tik populāri un plaši izmantoti latviešu ikdienas ēdienkartē.

Rudenī, gatavojoties ziemai, ir svarīgi uzņemt vitamīniem bagātu pārtiku. Ja vēlies apgūt kādu jaunu ierasto sakņu dārzeņu pagatavošanas recepti, lai iepriecinātu savu ģimeni un draugus ar gardu un veselīgu maltīti, apmeklē meistarklasi. Šajā meistarklasē gatavosim gan sildošu un gardu zupu, kas lieliski piemērota drēgnajiem rudens vakariem, gan uzkodas, un pat saldo ēdienu, kura pamatā ir kāds visiem labi zināms sakņu dārzenis.

Meistarklase “Sakņu sapnis” notiks sestdien, 28.septembrī, no plkst. 10:00 līdz 14:00, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Satikšanās vieta – virtuve paviljona labajā pusē, nākot iekšā no kanāla puses. Meistarklasi vadīs uztura speciāliste.

Lai pieteiktos meistarklasei, lūdzam aizpildīt zemāk esošo formu.

Tā kā dalībnieku skaits meistarklasē ir ierobežots, lūdzam pieteikties tikai gadījumā, ja tiešām vēlaties un varēsiet meistarklasi apmeklēt.

Šobrīd ir sasniegts maksimālais meistarklases dalībnieku skaits!

Ja kāda vieta atbrīvosies, informēsim!

Pateicamies par atsaucību!

 

Foto: congerdesign/Pixabay