28.03.2019.

Konference “Zinošs pacients – veselības aprūpes nākotne”

2019.gada 6.aprīlī, Latvijas Universitātē, Raiņa bulvārī 19, notiks Pasaules Veselības dienai veltīta starpdisciplinārā konference “Zinošs pacients – veselības aprūpes nākotne”. Konferenci rīko Latvija Ārstu biedrība, Latvijas Republikas Veselības ministrija un Latvijas Universitāte.

Informēts un zinošs pacients nenoliedzami ir būtisks atbalsts kvalitatīvāka ārstēšanās rezultāta sasniegšanā. Zināšanas pacientam var sniegt ne tikai ārstniecības persona, tās var sākt iegūt jau skolas solā, to iegūšanu var veicināt gan pašvaldību organizētas aktivitātes, gan sociālās jomas darbinieki. Tādēļ ir ļoti būtiski, lai starp visām iesaistītajām pusēm notiktu sadarbība, lai mēs viens otru saprastu, lai zinātu, ko varam sagaidīt viens no otra.

Par šiem jautājumiem tiks runāts konferencē.

2019_Zinoshs_pacients

Dalība konferencē bez maksas.

Pēc pieprasījuma tiek izsniegta apliecība par dalību konferencē. Dalībniekiem, kas nav ārstniecības personas, reģistrācija notiek šeit, dalība konferences norises vietā tiks fiksēta, parakstoties apmeklējuma lapā. Ārstniecības personas konferencē piedalīsies ar LĀB karti. Vietu ierobežojuma dēļ iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.