21.06.2016.

Turpinās bezmaksas vingrošanas nodarbības Rīgas brīvdabas atpūtas vietās fitnesa trenera vadībā!

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi un atsaucību par sportiskajām aktivitātēm brīvā dabā, Rīgas domes Labklājības departaments rīdziniekus aicina arī turpmāk apmeklēt bezmaksas vingrošanas nodarbības sertificēta fitnesa trenera vadībā! Nodarbības norisinās trīs dažādās Rīgas brīvdabas atpūtas vietās līdz pat 23. augustam. Nodarbības tiek laipni aicināts apmeklēt ikviens – neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības!

Nodarbību laikā tiks nodrošināti vienkārši izpildāmi vingrojumi dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem, kā arī notiks dažādas stafetes, komandu spēles un individuāls darbs, veicot dažādus spēka, izturības, līdzsvara, muskuļu koordinācijas un ātruma vingrinājumus, lai nodarbinātu visas muskuļu grupas. Svarīgi, ka tiks skaidrota arī vingrinājumu nozīme un pareiza to izpilde.

Nodarbības notiks plkst.19:00 – 20:00 trīs Rīgas brīvdabas atpūtas vietās:

  • katru otrdienu Māras dīķa parka teritorijā (Āgenskalns),
  • katru trešdienu Dambjapurva atpūtas teritorijā (Jugla),
  • katru ceturtdienu  Ziedoņdārza parka teritorijā (Centrs).

Svarīgi par vingrošanas nodarbībām Juglā: informējam, ka sākotnēji vingrošanas nodarbības Juglā bija plānotas Velnezera atpūtas teritorijā (šī informācija tika publicēta arī sociālajos tīklos), tomēr tehnisku iemeslu dēļ nodarbības norises vieta pārcelta uz Dambjapurva (Dūņezera) atpūtas teritoriju (sporta laukums pie džungļu takas) – tā atrodas 4 min. gājienā no Velnezera atpūtas teritorijas. Ņemot vērā to, ka daļa iedzīvotāju var nebūt informēti par izmaiņām, treneris joprojām plkst. 19.00 būs pie Velnezera, kur sagaidīs visus vingrot gribētājus, un tad visi kopā dosies vingrot uz Dambjapurva ezera teritoriju. Tie iedzīvotāji, kuri ir informēti par izmaiņām, droši var doties uzreiz uz Dambjapurva ezera teritoriju un pulcēties tur.

Viss, kas nepieciešams, lai piedalītos nodarbībās – ir tikai gribasspēks un ērts apģērbs, lai savam ķermenim ļautu sportisku brīvību. Par aprīkojumu, kas nepieciešams vingrošanai, arī esam parūpējušies! Visiem būs iespēja nodarbību laikā izmantot vingrošanai nepieciešamo aprīkojumu bez maksas.

Vingrosanas grafiks_2016

Papildu informācija – RD Labklājības departamenta Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļas galvenā speciāliste Ilona Segliņa – tālr. 67037314

Tiekamies un sportojam kopā!