01.09.2023.

Nodarbības par emociju atpazīšanu

Rīgas domes Labklājības departaments aicina apmeklēt nodarbības par emociju atpazīšanu, izzināšanu un pārvaldīšanu cieņpilnu attiecību veidošanai ģimenē un ārpus tās.

Nodarbībās tiek aplūkotas šādas tēmas:

  • Emociju daudzveidība mūsu ikdienā: kas ir emocijas, kur tās rodas un dzīvo mūsu ķermenī. Emociju vārdu krājums un uzskatāmi piemēri par emociju reaģēšanas veidiem (piem., spontāni, iemācīti, apzināti) un to atpazīšanu sevī.
  • Emocionālās reakcijas un emociju rašanās procesi: cēloņu un seku darbības mehānisms, lai izprastu konkrētas reakcijas, rīcības, emociju izpausmju un seku veidošanās mehānismu. Kā dažādās situācijās atpazīt, pieņemt un pārvaldīt savas emocijas, t.sk. konfliktsituācijās, un apzināti izvēlēties cieņpilnu konstruktīvu rīcību.
  • Domu un emociju ietekme uz mūsu iekšējiem resursiem: kā pamanīt, par ko vēsta mūsu ķermenis, prāts, emocijas. Kā situācijas, attiecības, ikdienas ritms ir saistīts ar mūsu aktuālo, t.sk. emocionālo, pamatvajadzību apmierināšanas līmeni. Ikdienas paradumi, kā rūpēties un vairot savu emocionālo līdzsvaru.

Nodarbības notiek tiešsaistē.

Tuvākās nodarbības notiks 10.oktobrī, 11.oktobrī un 12.oktobrī.

Pieteikšanās šeit.