17.05.2018.

Nodarbības topošajiem un jaunajiem tētiem un mammām arī Rīgas veselības centrā

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Cēsu ģimenes centrs” aicina topošos un jaunos tētus un mammas uz bezmaksas nodarbībām “Bērns ienāk ģimenē: pārmaiņas pāra attiecībās un tēva loma jaundzimušā bērna dzīvē, tēva ietekme un ieguldījums bērna agrīnajā attīstībā”.

22.maijā plkst. 17:00 – 19:30 Rīgas veselības centra filiālē “Imanta” šo nodarbību vadīs psiholoģe, ģimenes psihoterapeite Dr. Psych Ilona Laizāne, savukārt 29.maijā plkst. 17:00 – 19:30 Rīgas veselības centra filiālē “Ziepniekkalns” nodarbību vadīs  ģimenes psihoterapeits Aldis Miglinieks.

Nodarbības ietver izglītojošu informāciju par pārmaiņām pāra attiecībās, bērnam ienākot ģimenē, un tēva loma jaundzimušā bērna dzīvē, tēva un mātes lomas un sadarbība bērna veiksmīgai attīstībai. Nodarbībās arī tiks pārrunāts, kā bērniņa gaidīšanas laikā mainās pāra savstarpējās attiecības, un pastāstīts, kā topošais tētis var pats sagatavoties pārmaiņām dzīvē, kā arī atbalstīt un palīdzēt topošajai mammai.

Lai pieteiktos izvēlētajai nodarbībai, lūdzam rakstīt uz e-pasta adresi ardes@inbox.lv vai zvanīt uz tālr. nr. 26938883.

 

Foto: qazyamyam0/Pixabay