01.08.2019.

Papildus vingrošanas nodarbības jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem

OSC_WEB_Vingrosana_Maminam_ar berniem_A4_210x297mm_120619_v02

Sākot ar 2019.gada 1. jūlijā tiks papildināts bezmaksas vingrošanas nodarbību jaunajiem vecākiem kopā ar mazuļiem klāsts.

Turpmāk nodarbības notiks arī pirmdienās plkst. 14:30, otrdienās plkst. 15:00 un 16:00, trešdienās plkst. 14:30 un ceturtdienās plkst. 14:30 un 16:00 Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6B.

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina mammas vai tētus kopā ar mazuli apmeklēt vingrošanas nodarbības, kuras paredzētas jaunajiem vecākiem, kuri vēlas būt labā fiziskajā formā un vienlaikus pavadīt laiku kopā ar savu mazuli, gūstot kopābūšanas prieku.

Vingoršanas nodarbības ir paredzētas gan mammām, gan tētiem. Sievietēm tiek piedāvāts sabalansēts, vidējas slodzes treniņš visa ķermeņa tonizēšanai, ņemot vērā pēcdzemdību perioda prasības. Īpaša uzmanība tiek pievērsta muguras un vēdera muskulatūras stiprināšanai. Savukārt vīriešiem tiek piedāvāti vingrojumi, kas paredzēti dažādām muskuļu grupām, palīdz samazināt ķermeņa masu, tonizēt ķermeni un uzlabot sirds un asinsvadu sistēmas veselību.

Bērnu labsajūtai aicinām līdzi ņemt mīļmantiņas.

Vienā nodarbībā iespēja piedalīties sešiem vecākiem ar mazuļiem. Trīs mēnešu periodā viena persona bez maksas var apmeklēt astoņas nodarbības.

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67388478.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.
Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.