24.02.2016.

„Pavasara burvji” – brīvlaika aktivitātes bērniem Rīgā

Pavasara brīvlaika nedēļā, no 14. līdz 18. martam, bērniem vecumā no 6 – 12 gadiem Rīgā būs iespējams apmeklēt radošās nodarbības „Pavasara burvji”. Nodarbību laikā bērni dosies dažādos piedzīvojumos, sajūtot 5 dažādas pavasara nokrāsas – redzot, dzirdot, sataustot, sasmaržojot un sagaršojot pavasari.

 

Nodarbības norisināsies biedrības „Radošā apvienība jauniešiem „TREPES”” telpās, Rīgā, Lāčplēša ielā 70b katru dienu no plkst. 7:30 – 18:00.

Katru gadu no jauna pienāk pavasaris un katru gadu no jauna zied puķes, dzied putni un daba pamostas, bet kāpēc un kā? Šādi jautājumi droši vien radušies ne vienam vien bērnam. Pavasara brīvlaika nedēļā bērniem būs iespēja izzināt atbildes un uzburt savu pavasari, kopā ar pasniedzējiem braucot ekskursijā uz mežu, dodoties uz muzejiem, gatavojot pavasara ēdienus, muzicējot, darbojoties radoši interaktīvās darbnīcās un, protams, atpūšoties kopā ar vienaudžiem, spēlējot spēles. Dienas aktivitātes sāksies jau 7:30, lai parūpētos par bērniem, kuru vecāki darbu sāk agrāk. Katru dienu tiks nodrošināta arī trīsreizēja ēdināšana.

Informāciju par nodarbībām un pieteikšanos var iegūt zvanot uz tālruni 27767876(Mārcis) vai e-pastā – marcis.bogdanovs@vnf.lv. Par dalību aktivitātēs ar vecākiem tiks slēgta vienošanās. Dalības maksa – 17 eiro dienā.

Pavasara_burvji


 

 

Radošā apvienība jauniešiem „TREPES” jau vairāk kā 15 gadus aktīvi darbojas jaunatnes jomā un iesaistās sociālās, sportiskās, muzikālās un sabiedrību izglītojošās aktivitātēs Rīgā un citviet Latvijā. Biedrības mērķauditorija apgūst jaunas prasmes, veido attieksmes, pastiprina jau apgūtās iemaņas un iesaistās sabiedriskajos procesos ne tikai kā pasīvs ņēmējs, bet kā aktīvs sabiedrības loceklis. Vairāk informāciju par biedrības darbu var atrast adresē www.facebook.com/NVOTrepes.

 

Mārcis Bogdanovs

Radošo aktivitāšu organizators

Biedrība „Radošā apvienība jauniešiem „Trepes””

E-pasts – marcis.bogdanovs@vnf.lv

Tel. – 27767876