20.05.2019.

Picu meistarklase

Vēl nesen tikāmies tematiskajā pelmeņu meistarklasē, kurā pierādījām, ka tiem pavisam viegli var uzlabot uzturvērtību, tomēr tie nav vienīgie produkti, kuriem iespējams apgūt to veselīgākas pagatavošanas paņēmienus. Šajā meistarklasē gatavosim ēdienus, kas svinēs savu sezonu vasarā – veselīgākas picas. Papildināsim tās ar dārzeņiem, pilngraudiem, izmēģināsim dažādas picu pamatnes un noskaidrosim, kā labāk izvēlēties katru sastāvdaļu un cik liela ir izvēles nozīme. Meistarklasē iemācīsies pagatavots veselīgākas alternatīvas veikalos nopērkamajām tomātu mērcēm un kečupiem, dažādas veselīgas picu pamatnes un apgūsi citus veselīgu picu knifus, lai pica kļūtu ne tikai par garšīgu, bet arī veselīgu ēdienu.

 Arī šoreiz aicinām uz darbošanos ne tikai pieaugušos, bet arī bērnus, lai pavadītu laiku kopā, kā arī rādītu, kā iemīļotus ēdienus padarīt veselīgākus.

Rīgas domes Labklājības departamenta rīkotās Veselīga uztura skolas Picu meistarklase notiks sestdien, 25.maijā, Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā. Tikšanās vieta – virtuvē, kas atrodas paviljona labajā pusē, ienākot no kanāla puses. Meistarklase sāksies 10:00. Apmeklējums – bez maksas.

Lai apmeklētu meistarklasi, lūdzam aizpildīt zemāk esošo formu.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, lūdzam pieteikties tikai gadījumā, ja meistarklasi patiešām vēlaties un varēsiet apmeklēt.

Šobrīd ir sasniegts maksimālais meistarklases dalībnieku skaits!

Ja kāda vieta atbrīvosies, informēsim!

Pateicamies par atsaucību!

 

Foto: mynorbejarano/Pixabay