18.04.2016.

Piesakies un „Izskrien Rīgu!” skriešanas seriālam. Pirmais posms jau 7. maijā!

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina visus rīdziniekus – gan bērnus un  jauniešus, gan pieaugušos un seniorus pieteikt savu dalību skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”

Pārbaudi savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Veselības distancē vai Meistaru grupā?

Piesakies! Pirmais posms jau 7. maijā!:  www.izskrienrigu.lv

Jau ceturto gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie un seniori var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Veselības distancē un Meistaru grupā.

Šogad paredzēti pieci posmi:

Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

1. Kronvalda parkā – notiks jau 7. maijā!

2. Arkādijas parkā – 4. jūnijā;

3. Vakarbuļļu pludmalē – 2. jūlijā;

4. Pļavnieku sporta un atpūtas centā – 6. augustā;

5. Luavsalā – 11. septembrī.

Tautas sporta skrējiena seriāls piecos posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Organizatori aicina ikvienu interesentu iepazīties ar skriešanas seriāla nolikumu, jo salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ir mainīti reģistrēšanās noteikumi. Skriešanas seriāla nolikums pieejams tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv.

Skriešanas seriālu „Izskrienam Rīgu!” organizē Rīgas dome, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, to atbalsta “Isostar”.

Lucavsala_15