03.11.2016.

Projekta “Pirmais solis – drošs!” ietvaros aicinām vecākus 09.11.2016 apmeklēt nodarbību “Par bērnu traumatismu”

Traumas diemžēl gūst pat visuzmanīgāko un gādīgāko vecāku bērni. Tā diemžēl notiek – negaidīti, negribēti un neparedzami. Turklāt aptuveni 75% gadījumu bērni traumas gūst tieši mājās, tātad – savu tuvinieku, ģimenes lokā. Kad tas noticis, prātot ir par vēlu. Tad ir jārīkojas – pareizi, pārdomāti un iespējami mierīgi. Turklāt zināt to praktiski, nevis teorētiski.

Diemžēl šādā situācijā, kad ar bērnu noticis kāds negadījums, satraukums visbiežāk provocē neadekvātas un nesakarīgas reakcijas un rīcību no vecāku puses. Lai tas tā nebūtu, viņiem ir bezgala svarīgi būt jau iepriekš sagatavotiem un zinošiem – turklāt praktiski, nevis teorētiski, jo tieši pareiza palīdzības sniegšana pirmajās minūtēs ir kritiska bērna veselībai un nereti – pat dzīvībai.

Ar mērķi sniegt tieši šādas praktiskas un pielietojamas zināšanas turpinām bezmaksas nodarbības* par bērnu traumatismu – šoreiz vecākus gaidām 9. novembrī no plkst. 17.00 – 19.00 mūsu centra filiālē „Ķengarags” (Kaņiera iela 13, konferenču zāle). Arī šoreiz nodarbību vadīs Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārsts reanimatologs Valdis Skotelis, stāstot par dažādām bērnu traumām un to profilaksi, kā arī demonstrējot pirmās palīdzības sniegšanas metodes un principus un sniedzot uzskatāmus un konkrētus piemērus.

 

Pieteikšanās uz nodarbību:

e-pasts: solisdross@gmail.com

Tālrunis: 29249579

 

Nodarbība notiek projekta “Pirmais solis – drošs!” ietvaros, un tās mērķauditorija ir zīdaiņu, jaunākā un pirmsskolas vecuma bērnu vecāki. Projektu īsteno „Ilgtspējīgas attīstības fonds” sadarbībā ar „Rīgas veselības centru”, finansē Rīgas Domes Labklājības departaments.