29.11.2022.

Vispārējās fiziskās sagatavotības nodarbības ar boksa un kikboksa elementiem

Rīgas domes Labklājības departaments ESF projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina piedalīties jaunos bezmaksas treniņos – FITNESS BOKSS, kas ir vidējas intensitātes grupu nodarbības sievietēm un vīriešiem no 16 gadu vecuma ar vai bez iepriekšējas boksa treniņu pieredzes.

Nodarbības sāksies 26.jūlijā, “Rimi Olimpiskajā centrā”. Vienas nodarbības ilgums ir 45 minūtes.

Nodarbības notiek pirmdienās un trešdienās plkst. 12:00 un 13:00 un otrdienās un ceturtdienās plkst. 15:00 un 16:00.

Iepriekšējs pieraksts ir obligāts, zvanot uz tālr. nr. 67387710. Vienā nodarbībā var piedalīties ne vairāk kā 15 personas.

Fitness bokss ir vidējas intensitātes sabalansētas slodzes nodarbība, kurā iekļauta iesildīšanās, tehnikas apguve, dažādu uzdevumu veikšana un atsildīšanās. Nodarbībās tiek stiprinātas visas galvenās muskuļu grupas, un regulāri treniņi var palīdzēt uzlabot sirds un asinsvadu sistēmu, izturību, lokanību, vielmaiņu, veicināt svara samazināšanos.

Nodarbības, ko vadīs sertificēti boksa un kikboksa treneri, tiek īstenotas sadarbībā ar profesionālu boksa klubu “LNK Boxing”. Kopējais apmeklējums ir 90 minūtes, ieeja ģērbtuvēs sākas 15 minūtes pirms nodarbības sākuma. Lai piedalītos, nepieciešams sporta apģērbs, apavi un ūdens pudele, ko nepieciešamības gadījumā Klientu apkalpošanas centrā var uzpildīt atkārtoti. Specializēts boksa inventārs nav nepieciešams.

Ieeja “Rimi Olimpiskajā centrā”: pa galveno ieeju  no Vesetas ielas, autostāvvieta pieejama par maksu. Ar autostāvvietas (arī abonementu) cenām var iepazīties https://www.olimpiskais.lv/autostavvieta vai Klientu apkalpošanas centrā.

Nodarbības tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.