05.09.2017.

Tēva dienas gājiens un festivāls jau sestdien!

Šo sestdien, 9.septembrī, visi tēti kopā ar savām ģimenēm tiek laipni aicināti piedalīties Tēva dienas gājienā un festivālā, ko Latvijas vecāku organizācija “Mammamuntetiem.lv” jau piekto gadu rīko Rīgā.

Tēva dienas gājiens sāksies plkst. 11:00 no Brīvības pieminekļa, bet noslēgsies Vērmanes dārzā, kur Tēva dienas festivāla ietvaros katrs ģimenes loceklis varēs piedalīties aizraujošās aktivitātēs līdz pat 16:00.

Tēva dienas festivāla apmeklētājus ar muzikāliem priekšnesumiem izklaidēs Latvijas Zemessardzes orķestris, Iļģi, Andžeja Grauda bungu skolas audzēkņi, Nils Īle ar ģimeni un Rīgas Pop& Rock studijas audzēkņi. Savukārt aktīvākas atpūtas piekritēji varēs kāpt klinšu sienā, makšķerēt, šaut mērķī, pārvarēt šķēršļu joslu, piedalīties orientēšanās sacensībās, spēlēt lāzertagu un darīt daudz citas aktīvas un interesantas nodarbes.

Festivālā Vērmanes dārzā būs iespējams sastapt arī Rīgas domes Labklājības departamenta un projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” pārstāvjus. Visiem tētiem, kā arī pārējiem ģimenes locekļiem būs iespēja kāpt uz speciāliem svariem, kuri ar bioimpedances metodi nosaka ķermeņa kompozīciju – ķermeņa tauku masu, muskuļu masu, kaulu masu un citus parametrus. Jebkurš  festivāla apmeklētājs varēs veikt bezmaksas analīzes holesterīna un glikozes līmeņa noteikšanai asinīs.* Analīzes vēlams veikt tukšā dūšā vai vismaz divas stundas pēc ēšanas. Pirms vai pēc analīžu nodošanas tēti kopā ar bērniem varēs pārbaudīt savu fizisko sagatavotību, guļot balstā uz elkoņiem, noturot dažādus smagumus un pārbaudot savu līdzsvaru. Tēti savā starpā varēs sacensties stafetē, bet bērni ar mammām tajā pašā laikā spēlēt dažādas spēles.

Ar pilnu pasākuma programmu iespējams iepazīties šeit. Pasākuma apmeklējums bezmaksas.

* Analīzes tiek finansētas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

 

Foto: Freepik