12.11.2014.

Veiktas izmaiņas 4z autobusa maršrutā

Rīdziniek! 27.oktobrī Imantā tika atklāta jauna pašvaldības poliklīnika – Imantas 8.līnijā 1A jaunu mājvietu radusi SIA “Rīgas Veselības centra” filiāle „Imanta”.

Filiāles atklāšanā Rīgas mērs Nils Ušakovs solīja, ka meklēs risinājumus, kā jaunatklātajā poliklīnikā rīdziniekiem nodrošināt pēc iespējas ērtāku nokļūšanu ar sabiedrisko transportu. Nu varam padalīties ar priecīgu ziņu – no 20. novembra tiks veiktas izmaiņas 4z.autobusa maršrutā un tā kustībā, jo līdz šim no Imantas centra nebija iespējams nokļūt līdz Imantas 8.līnijai 1A.

Rīgas Satiksme informē, ka, lai uzlabotu iedzīvotāju iespējas nokļūt gan jaunatklātajā poliklīnikā, gan Rīgas Sociālā dienesta teritoriālajā centrā “Imanta”, no 2014.gada 20.novembra tiks veiktas izmaiņas 4z.autobusa maršrutā un tā kustības intensitātē darba dienās.

4z.maršruta autobusi no Zolitūdes kursēs pa maršrutu līdz Zolitūdes ielai, tālāk pa Zolitūdes ielu, Kurzemes prospektu, Kleistu ielu, Anniņmuižas bulvāri, Jūrmalas gatvi un tālāk pa maršrutu.

4z.maršruta autobusi no pilsētas centra kursēs pa maršrutu līdz Jūrmalas gatvei, tālāk pa Jūrmalas gatvi, Anniņmuižas bulvāri, Kleistu ielu, Kurzemes prospektu, Zolitūdes ielu un tālāk pa maršrutu.

Uzzini vairāk – https://www.rigassatiksme.lv/lv/aktualitates/no-20-novembra-tiks-veiktas-izmainas-4z-autobusa-marsruta-un-ta-kustiba/

Autobusu linijaFoto: www.rigassatiksme.lv