25.07.2019.

Vēl ir brīvas vietas uz skrituļslidu un skrituļdēļu dienas nometnēm!

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Aktīvists” projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina vecākus pieteikt savus septiņus līdz četrpadsmit gadus vecos bērnus dalībai bezmaksas nometnēs. Šobrīd vēl ir palikušas brīvas vietas uz nometnēm skrituļslidu un skrituļdēļu cienītājiem.

Katra nometne ilgs trīs dienas, no plkst. 9:00 līdz 17:00. Bērni tiks dalīti grupās atbilstoši vecumam. Kā uzsver nometnes organizators, nodarbības paredzētas plašam bērnu lokam, un organizatoru mērķis ir iepazīstināt bērnus ar sportu, lai viņos radītu interesi par veselīgu dzīvesveidu. Nodarbības vadīs sertificēti sporta treneri, kuri sniegs bērniem un pusaudžiem gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskās iemaņas.

Nometnē notiks ne tikai sporta, bet arī izklaidējoši izglītojošas aktivitātes, piemēram, modelēšana, zīmēšana, ziepju izgatavošana. Nometnes noslēgumā katrs bērns saņems veicināšanas balviņu. Katrā nometnē ar bērniem un jauniešiem tiksies Latvijā populāri cilvēki – sportisti, aktieri, dziedātāji – kuri nometnes dalībniekiem pastāstīs par savu ceļu uz panākumiem un motivēs viņus nodarboties ar sportu un piekopt veselīgu dzīvesveidu. Nometnes notiks Rīgā, Miera ielā 36, bet sporta nodarbību laikā bērni ar sabiedrisko transportu vai speciāli organizētu autobusu dosies uz sporta zāli, sporta laukumu vai jūru. Visiem nometnes dalībniekiem tiks nodrošinātas divas maltītes dienā. Gan transporta pakalpojumi, gan ēdināšana, gan viss nepieciešamais inventārs nometņu dalībniekiem tiks nodrošināts bez maksas!

Pieteikšanās un sīkāka informācija par nometni mājas lapā www.aktivists.lv, kā arī, zvanot uz tālr. nr. 25614816. Viens bērns var piedalīties nometnē vienu reizi, taču, ja grupā nebūs pilns skaits bērnu vai jauniešu, tad nometnes rīkotāji var pieņemt atkārtotu pieteikumu. Priekšroka dalībai nometnēs tiek sniegta bērniem no maznodrošinātām un trūcīgām ģimenēm.

Nometnes tiek īstenotas Eiropas Savienības Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu – daudzveidīgi un pieejami veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi!” ietvaros.

Apmeklējot nometni, tā dalībnieki un viņu vecāki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.