19.08.2021.

Veselību veicinošs izbraukums sievietēm

Rīgas domes Labklājības departaments projekta “Mēs par veselīgu Rīgu!” ietvaros aicina sievietes piedalīties BEZMAKSAS divu dienu veselību veicinošos pasākumos!

Pasākuma mērķis ir veicināt sieviešu fizisko un psihoemocionālo veselību. Pasākumā aicinām piedalīties jebkura vecuma sievietes!

Līdz 2023.gada aprīlim kopā tiek plānots īstenot 30 šādus pasākumus.

Pasākumu norise plānota ārpus Rīgas, skaistu vietu iekļautos viesu namos un viesnīcās. Programmā iekļautas vairākas nodarbības psihologa vadībā sevis izzināšanai, deserta meistarklase, kurā būs iespēja iemācīties pagatavot garšīgus un veselīgus zefīrus, pilates un zumbas nodarbības. Brīvajā laikā sievietes tiks aicinātas iepazīt tuvējo apkārtni, piedalīties dažādās spēlēs un sarunās.

Transports no Rīgas, ēdināšana, nakšņošana un visas iekļautās nodarbības tiek nodrošinātas BEZ MAKSAS.

Uzmanību! Pasākumā drīkst piedalīties tikai sievietes ar derīgu COVID-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinējusies pret COVID-19 vai izslimojusi to. Iepriekšējā pieteikšanās IR OBLIGĀTA!

Pieteikšanās:

11.09. – 12.09 Vecmuiža (1.nometne) https://forms.gle/1kq3EpVpCWTmDahY7

11.09. – 12.09 Vecmuiža (2.nometne)  https://forms.gle/UkMRPLjqUFrXH5v67

25.09. – 26.09 Vecmuiža https://forms.gle/hvDyCV2Yt6MwGK1X7

Vairāk informācijas, zvanot uz tālr. nr. 26363668.

*Pieteikšanās vēl negarantē dalību pasākumā, pēc pieteikuma saņemšanas ar Jums sazināsies organizatori.

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieces piekrīt, ka pasākuma laikā var tikt uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapā veseligsridzinieks.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta sociālo tīklu kontos.