03.03.2020.

Vienkārši un ērti – elektroniskais pieraksts pie ārsta–speciālista!

 

“Rīgas veselības centrs” pievienojies pacientu portālam un lietotnei https://www.eveselibaspunkts.lv/lv, kas piedāvā veikt pierakstu pie ārsta–speciālista elektroniski. Izveidot pierakstu pie speciālista interneta vidē ir vienkārši – pacients atrod ārstus pēc specializācijas vai iestādes, kurā ārsts strādā, izskata piedāvāto speciālistu sarakstu un izvēlas sev izdevīgāko pieraksta laiku. Elektroniskās pieraksta veikšanas process ir nesalīdzināmi ātrāks, mūsdienīgāks un izdevīgāks veids, kā pieteikties vizītei pie ārsta. Tādēļ aicinām pacientus izmantot šo iespēju!

Ne visus “Rīgas veselības centra” piedāvātos pakalpojumus pagaidām varēs atrast un uz tiem reģistrēties šajā portālā – par zobārstniecības un rehabilitācijas pieraksta iespējām pacienti tiek informēti pie konkrētās filiāles koordinatoriem vai reģistratūrā.

Taču vairums “Rīgas veselības centra” speciālistu Imantā, Ķengargā, Ziepniekkalnā, Bolderājā, Torņkalnā un Iļģuciemā būs priecīgi, ja veiksiet pierakstu elektroniski šeit.

Ja kādu apstākļu dēļ nevarat ierasties uz vizīti, lūgums par to paziņot šajā portālā vai zvanot uz zvanu centru – 20028801, 8801.

Uz biežāk uzdotajiem jautājumiem saistībā ar elektronisko pierakstu atbildes lasāmas šeit.