07.11.2014.

Aicinām pieteikties lekcijai ”Tradīciju un rituālu iespējas ģimenē”

RD Labklājības departaments sadarbībā ar Latvijas Sistēmisko un ģimenes psihoterapeitu biedrību aicina apmeklēt psiholoģisko lekciju cikla „Personības attīstība un savstarpējās attiecības”  BEZMAKSAS lekciju ”Tradīciju un rituālu iespējas ģimenē”.

Lekcija notiks 19.novembrī, no plkst. 18.00 līdz 21.00, jau ierastajā Opera Hotel, Raiņa bulvārī 33 (ēka atrodas uz paša Raiņa bulvāra un Marijas ielas stūra), ”Piano” semināra telpā.

Lai pieteiktos lekcijai, lūdzam rakstīt uz epastu veseligsridzinieks@riga.lv, norādot VĀRDU UN UZVĀRDU vai zvanīt uz tālruni 67105680.

Šajā lekcijā sertificēti ģimenes psihoterapeiti Aina Poiša, Andželika Kāle un Gatis Līdums sniegs ieskatu ģimenes attiecību problemātikā un iespējās uzlabot ģimenes locekļu attiecības, kā arī stiprināt ģimenes vērtības ar kopēju tradīciju kopšanu.

VAIRĀK PAR LEKTORIEM UZZINI ŠEIT

Viena no mūsdienu aktuālākajām problēmām ir laika trūkums un ikdienas steiga. Lai gan vairums cilvēku savā dzīvē ģimenei piešķir vissvarīgāko lomu, tomēr aizņemtība darbos un dzīves rūpju piesātinātā ikdienā nereti atņem to pilnvērtīgo laika daļu un pavadīšanas veidu, kas tik ļoti nepieciešams attiecībās ar mūsu dzīves tuvākajiem un svarīgākajiem cilvēkiem. Tādēļ tieši ģimenes kopā būšanas laiks ir jāplāno visrūpīgāk un nereti jāpieliek izdoma, radošums un zināmas rūpes.

Ieviestās tradīcijas un rituāli ir lielisks veids, kā satuvināt ģimeni un ļaut sajust to kā vienotu veselumu. Vienai daļai cilvēku ģimenes tradīcijas ir kaut kas pašsaprotams un ierasts, taču otrai daļai dažādu iemeslu dēļ savas ģimenes tradīcijas iztrūkst un tās jāveido soli pa solim no jauna.

Tādēļ šīs lekcijas tēmu speciālisti kopā ar lekcijas dalībniekiem apskatīs no vairākiem aspektiem un sniegs ieskatu gan paaudžu problemātikas, gan resursu jautājumos, kā arī ieteikumus, pēc kuriem apmeklētājiem būs vieglāk atpazīt savas ģimenes stiprās puses un vērtības, kā rast idejas un motivāciju stiprināt tik ļoti svarīgo tradīciju iedibināšanai savā ģimenē.

Foto: www.sixtyandme.com