24.03.2015.

Notiks apmācību seminārs speciālistiem “Agresijas intervence bērniem un pusaudžiem”

Rīgas domes Labklājības departaments organizē semināru speciālistiem “Agresijas intervence bērniem un pusaudžiem”.

Semināra dalībnieki varēs iegūt vai papildināt zināšanas un prasmes par konstruktīviem un adekvātiem emociju reaģēšanas modeļiem, to izmantošanu darbā ar bērniem un jauniešiem, lai sagatavotos patstāvīgam darbam ar metodisko rokasgrāmatu agresīviem bērniem un pusaudžiem.

Apmācību seminārs notiks 2015.gada 28.-30.aprīlī no plkst. 10:00 līdz 16:30. Norises vieta – Rīgas domes Labklājības departaments Rīgā, Baznīcas ielā 19/23, apakšstāva 6.telpā (ieeja no Rīgas Sociālā dienesta).

Pieteikšanās semināram: līdz 2.aprīlim pa tālruni 67037318 vai e-pastā katerina.ziga@riga.lv (Apmācību un informācijas sektora galvenā speciāliste).

Pieteikšanās pēc 2.aprīļa un vairāk informācijas: 28602015 (Ieva Grietēna, Apmācību un informācijas sektora vadītāja, nodaļas vadītājas vietniece).

Aicinām iepazīties ar semināra PROGRAMMU.

Speciālistiem, kuri vēlas saņemt profesionālo pilnveidi apstiprinošu apliecību, semināra pirmajā dienā jāiesniedz pēdējās iegūtās augstākās izglītības dokumenta kopija.  Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecību (par 24 stundu semināra noklausīšanos) un metodisko materiālu.

Semināra nobeigumā dalībniekiem paredzēta tā kvalitātes novērtēšana.

Dalība Rīgas pilsētas pašvaldības speciālistiem seminārā ir bez maksas.

Foto: www.newsroom.unsw.edu.au