20.05.2016.

Pārdaugavas svētkos piedalīsies arī SIA “Rīgas veselības centrs” sadarbībā ar Labklājības departamentu.

Šogad pirmo gadu SIA “Rīgas veselības centrs” sadarbībā ar Labklājības departamentu piedalīsies “Pārdaugavas svētkos”, kas norisināsies 21. maijā Arkādijas parkā. 

SIA “Rīgas veselības centrs” teltī darbosies “Centrālā laboratorija’’, kas veiks ekspres analīzes: noteiks cukura līmeni un noteiks holesterīna līmeni.

Bērniem ar vecākiem Labklājības departamenta darbinieki piedāvāsim uzspēlēt interaktīvās spēles, kā arī aicināsim pielaikot P.Stradiņa Medicīnas muzeja zinātniski izglītojošās nodaļas eksponātu “Drunk& Dangeros” brilles.

Kopējā svētku tēmā šogad ir “Pārdaugavas logi” un svētku ietvaros no plkst. 12.00 līdz 16.00 RVC telts būs “Veselības logs” ar četrām rūtīm:

 No 12.00 līdz 13.00 – “Veselīga uztura rūts “

( Par veselīga uztura pamatprincipiem ar apmeklētājiem runās uztura speciāliste Jolanta Rozīte – Viškinte un RSU studenti)

No 13.00 līdz 14.00 – “Fizioterapijas rūts”

(Padomus veselīgam dzīvesveidam dos un tehniskos palīglīdzekļus demonstrēs biedrības “Tehnisko palīglīdzekļu parks” pārstāvji un RSU studenti)

No 14.00 līdz 16.00 “Dežūrārstu dienesta rūts”

( Improvizēta vizīte pie dežūrārsta Iļjas Menisa )

No 15.00 līdz 16.00 “Mutes veselības rūts”

( Par to, kā izvēlēties mutes higiēnas piederumus, cik bieži jādodas vizītē pie zobārsta un zobu higiēnista  atgādinās zobārsta asistente Jana Podkolzina)

Visas četras stundas – no 12.00 līdz 16.00

Mūsu veselības centra teltī darbosies “Centrālā laboratorija’’, kas veiks ekspres analīzes: noteiks cukura līmeni un noteiks holesterīna līmeni, bērniem ar vecākiem piedāvāsim spēlēt interaktīvās spēles, kā arī aicināsim pielaikot P.Stradiņa Medicīnas muzeja zinātniski izglītojošās nodaļas eksponātu “Drunk& Dangeros” brilles.

Gaidām šo sestdien! Svinēsim kopā!