10.11.2021.

Nākamais tiešsaistes lekciju cikls par iekšējo resursu stiprināšanu

Ceļš uz savu iekšējo resursu apzināšanos ir ceļš pie sevis – pie sevis pieņemšanas, pie veselīga pašvērtējuma un pašizaugsmes. Šie vērtīgie sevis atklājumi un apzināšanās ļauj saglabāt līdzsvaru un noteikt robežas dažādu ārējo faktoru ietekmē. Tas ir arī ceļš uz zināšanām un prasmēm – kā savus resursus stiprināt un izmantot jēgpilni, sastopoties ar dažādiem ikdienas izaicinājumiem.

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību “Latvijas Atkarības psihologu apvienība” (LAPA) no 17. novembra, trešdienās, uzsāk nākamo tiešsaistes lekciju ciklu par cilvēka iekšējo resursu stiprināšanu savas emocionālās labsajūtas veicināšanai.

Vienā lekciju ciklā ietvertas lekcijas par šādām tēmām:

  • 17.11. – Iekšējos resursus meklējot.
  • 24.11. – Iekšējie resursi: izvēlēties patiesi svarīgāko.
  • 01.12. – Iekšējie resursi: nepazaudēt un noturēt.

Visas šī lekciju cikla nodarbības notiek plkst. 18:00-19:30 tiešsaistē, zoom platformā (saite uz lekciju norisi tiek nosūtīta pēc reģistrācijas).

Katra nākamā lekcija veltīta pēctecīgai iekšējo resursu atrašanai un stiprināšanai – soli pa solim, lai pēc tēmu noklausīšanās un izpildot arī praktiskos vingrinājumus lekciju cikla noslēgumā, dalībnieki gūtu priekšstatu par dzīves kvalitātes saistību ar pašregulācijas un pašefektivitātes spēju.

Lekciju ciklu vadīs klīniskā psiholoģe Inga Dreimane. Interesentiem ir iespēja pieteikties gan visām trim lekcijām, gan kādai no tām atsevišķi. Katra lekcija ilgst 1,5 stundas. Kopumā līdz 2021.gada beigām notiks vēl viens lekciju cikls, un ar Rīgas domes Labklājības departamenta atbalstu šīs lekcijas iedzīvotājiem pieejamas bez maksas.

!! Lai pieteiktos un saņemtu lekcijas saiti, lūdzam savu dalību pieteikt reģistrācijas saitē: www.lapsihologi.lv. Vairāk informācijas par lekciju norisi: rakstot uz e-pastu atkaribas.psihologi@gmail.com