21.04.2022.

Atrast un stiprināt savus iekšējos resursus – bezmaksas lekcijas tiešsaistē

Aicinām pieteikties jaunajam lekciju ciklam, kas notiks 28.aprīlī, 5. un 12. maijā!  Norises laiks: ceturtdienās plkst. 18:00-19:30 tiešsaistē, zoom platformā (saite uz lekciju norisi tiek nosūtīta pēc reģistrācijas).

Lekcijas vadīs klīniskā psiholoģe Inga Dreimane. Pieteikties iespējams gan visām trim lekcijām, gan kādai no tām atsevišķi. Katra lekcija ilgst 1,5 stundas.

Pieteikšanās: www.lapsihologi.lv. Vairāk informācijas par lekciju norisi: rakstot uz e-pastu atkaribas.psihologi@gmail.com

Vienā lekciju ciklā ietvertas lekcijas par šādām tēmām:

  • 1.lekcija: Iekšējos resursus meklējot (28.aprīlī).
  • 2.lekcija: Iekšējie resursi: izvēlēties patiesi svarīgāko (5.maijā).
  • 3.lekcija: Iekšējie resursi: nepazaudēt un noturēt (12.maijā).

Katra nākamā lekcija veltīta pēctecīgai iekšējo resursu atrašanai un stiprināšanai – soli pa solim, lai pēc tēmu noklausīšanās un izpildot arī praktiskos vingrinājumus lekciju cikla noslēgumā, dalībnieki gūtu priekšstatu par dzīves kvalitātes saistību ar pašregulācijas un pašefektivitātes spēju.

Lekcijas notiek sadarbībā ar biedrību “Latvijas Atkarības psihologu apvienība” (LAPA).

Ceļš uz savu iekšējo resursu apzināšanos ir ceļš pie sevis – pie sevis pieņemšanas, pie veselīga pašvērtējuma un pašizaugsmes. Šie vērtīgie sevis atklājumi un apzināšanās ļauj saglabāt līdzsvaru un noteikt robežas dažādu ārējo faktoru ietekmē. Tas ir arī ceļš uz zināšanām un prasmēm – kā savus resursus stiprināt un izmantot jēgpilni, sastopoties ar dažādiem ikdienas izaicinājumiem.