12.11.2015.

Aicina piedalīties „Staro Rīga skrējienā”

Rīdzinieki un pilsētas viesi 21. novembrī aicināti piedalīties līdz šim nebijušā „Staro Rīga skrējienā”, kas notiks gaismas festivāla „Staro Rīga” pēdējā norises dienā.

Jau astoto gadu novembra mēnesī ar Rīgas domes atbalstu galvaspilsētā risinās gaismas festivāls „Staro Rīga”, kas šogad notiks no 18. līdz 21. novembrim un tā norises pēdējā dienā ikviens aktīva dzīvesveida piekritējas aicināts izbaudīt naksnīgās Rīgas burvību skrienot.

„Staro Rīga skrējienā” būs iespēja pārbaudīt savu sportisko formu 3,5 kilometru distancē nūjojot, ejot un skrienot, kā arī 7 kilometru distancē skrienot, izvēloties veikt vienu vai divus apļus. Starts skrējienam būs Pils laukumā plkst. 20.30, kur jau no plkst. 18.00 būs iespēja saņemt dalībnieka numurus.

Skrējiena trase vedīs pāri Vanšu tiltam un pa Ķīpsalu, kurā arī atradīsies vairāki gaismas un skaņas objekti. Šis pasākums būs īpašs ar to, ka netiks noteikti ātrākie skrējēji, bet organizatoru un atbalstītāju sarūpētas balvas saņems košākie, gaišākie un atraktīvākie dalībnieki, tādēļ organizatori rosina ikvienu dalībnieku padomāt par gaismas elementiem savā tērpā.

Sacensību centrs atradīsies Pils laukumā, kur būs sarūpētas arī dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem. Turpat atradīsies arī „Staro Rīga skrējiena” finiša zona, kurā Nakts_skrejiens_1440p_web-0056skrējiena dalībnieki varēs saņemt ūdeni, siltu tēju un veselīgu putru. Domāts arī par skrējēju sasildīšanās iespējām, nodrošinot sacensību centru ar ugunskuriem. Līdzjutēji un skrējēji savus spēkus varēs pārbaudīt, izmēģinot arī alpīnisma sienu, kura iekļaujas kopējā festivāla „Staro Rīga” koncepcijā – reizē ar sportisko aktivitāti uz sienas norisināsies gaismas spēle.Mazākie līdzjutēji, kuri trasē nedosies kopā ar vecākiem, skrējiena laiku varēs pavadīt siltā teltī, iesaistoties radošās un sportiskās aktivitātēs.

Informācija par skrējienu un reģistrācija tam atrodama tīmekļa vietnē  www.starorigaskrejiens.lv. Projekts tiek īstenots ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Papildu informācija: Biedrība „Baltic Events”,tālr. 26116785.

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv