19.05.2015.

Aicina pieteikties skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”

Bērni un jaunieši, pieaugušie un seniori aicināti pieteikties skriešanas seriālam „Izskrien Rīgu!”, kurā šogad notiek četri posmi – uz AB Dambja, Arkādijas parkā, Klusajā dārzā un Lucavsalā. Pirmais posms notika 23. maijā – ieskaties arī foto galerijā! 

Pieteikšanās visiem posmiem notiek interneta vietnē www.izskrienrigu.lv

Jau trešo gadu Rīgas iedzīvotājiem ir iespēja piedalīties skriešanas seriālā „Izskrien Rīgu!”, kurā ikviens aktīva dzīves veida piekritējs, tajā skaitā bērni un pieaugušie var pārbaudīt savu sportisko sagatavotību Bērnu grupas skrējienā, Tautas grupas un Meistarības grupas distancē.

Tautas sporta skrējiena seriāls četros posmos tiek organizēts, lai popularizētu skriešanu kā veselīga dzīves veida pamatu visu vecumu mērķauditorijai, kā arī, lai dotu iespēju ģimeņu aktīvai brīvā laika pavadīšanai.

Izskrien Rigu_I posms

Pirmais seriāla posms notiks 23. maijā uz AB Dambja, otrais – 13. jūnijā Arkādijas parkā,  trešais – 22. augustā Klusajā dārzā, bet ceturtais posms notiks 12. septembrī Lucavsalā.  Sacensību sākums visos posmos plkst. 11.00.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties skriešanas seriālā un piedalīties vienā vai vairākos posmos. Skriešanas seriāla nolikums ir pieejams īpaši šai sportiskajai aktivitātei izveidotajā tīmekļa vietnē www.izskrienrigu.lv, kurā iedzīvotāji aicināti pieteikt savu dalību skrējienam. Pirmajam posmam elektroniski pieteikties var līdz 20. maija plkst. 24.00, taču ir iespēja pieteikties arī skrējiena dienā, taču tad dalības maksa būs 5.00 eiro.

Skriešanas seriālu „Izskrien Rīgu!” organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv