26.11.2015.

Aicina uz kampaņas “Man ir tīri zobi!” noslēguma pasākumu

Sestdien, 28.novembrī, bērnus un viņu vecāki tiek aicināti uz “Bērnu rītu” kinoteātrī Cinamon. No plkst. 11:00 līdz 14:00 kopā ar kampaņas “Man ir tīri zobi!” varoņiem – Zobiņu Baltiņu un Zobugrauzi Urķi norisināsies dažādas aktivitātes.

Pasākuma laikā būs iespēja satikt un nofotografēties ar kampaņas tēliem, kā arī bērni varēs iesaistīties dažādās aizraujošās aktivitātēs – noskatīties izglītojošo animācijas filmu “Man ir tīri zobi”, spēlēt spēles, kā arī piedalīties radošajās darbnīcās, veidojot, līmējot un zīmējot kopā ar zobu fejām.

Lai veicinātu bērnu un pusaudžu mutes dobuma un zobu veselības regulāras un pareizas kopšanas paradumus Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) 2015. gada septembrī uzsāka sabiedrības informēšanas kampaņu „Man ir tīri zobi!”. Kampaņas ietvaros realizētas dažādas aktivitātēs, t.sk. izveidota mobila aplikācija “Zobs”, izveidota 3D virtuālā tūre zobārstniecības kabinetā, apskatītas dažādas zobu veselības tēmas – pareiza zobu higiēna pie zobu regulēšanas ar breketēm, smēķēšanas ietekme uz zobu veselību, zobu balināšana, u.c. tēmas.

Vairāk informācijas atradīsiet interneta vietnē www.tirizobi.lv, kur pieejamas dažādas interaktīvas sadaļas bērniem un pusaudžiem un iespējams uzzināt visu par pareizu zobu tīrīšanas tehniku un citus ar mutes dobuma higiēnu saistītus jautājumus.

Vairāk informācijas: Ilze Arāja (SPKC Komunikācijas nodaļas vadītāja, tālr. 67387667;29487552; prese@spkc.gov.lv)