13.05.2015.

Ģimenes dienai veltītie pasākumi Rīgā

15.maijā pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā ģimenes diena, kas tiek svinēta jau kopš 1994.gada. Par godu šai dienai, nedēļas nogalē, 16. un 17. maijā, Rīgā būs vairāki Ģimenes dienai veltīti pasākumi, tajā skaitā teatralizēta ekskursija – uzvedums, izglītojoši, izzinošas un radošas darbnīcas, kā arī koncerti. Ieeja svētku pasākumos ir bez maksas.

Sestdien, 16. maijā, Ojāra Vācieša muzejā vecākus kopā ar bērniem gaida „Astoņu kustoņu ģimenes svētkos”, kas notiks Ojāra Vācieša muzejā. Būs iespēja darboties radošajās darbnīcās, veikt atraktīvu uzdevumus un piedalīties muzejspēlē, bet plkst. 18.00 noskatīties izrādi „Pepija Garzeķe”.

Savukārt gan 16., gan 17. maijā Rīgas Jugendstila muzejā kopā ar pasaku tēlu Runci Albertiņu un teātra studijas „Rampa” dalībniekiem būs iespēja piedalīties teatralizētā ekskursijā – uzvedumā.

Svētdien, 17. maijā, Kultūras pilī „Ziemeļblāzma” koncertā „Saules kamolītis” apmeklētājus priecēs bērnu vokālie ansambļi. Ģimenes dienai veltīts koncertuzvedums „Dievs. Daba. Darbs” notiks arī Latvijas Universitātes Lielajā aulā, kur uzstāsies kamerkoris „Tonika”, Latvijas Kultūras koledžas horeogrāfijas studenti, koklētāju ansamblis „Austriņa” kopā ar perkusionistu Mārtiņu Miļevski un basģitāristu Jāni Olekši.

Ģimenes dienai veltīto pasākumu programma

Ģimenes dienai veltītie pasākumi notiek ar Rīgas domes, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv

Foto: www.dreamstime.com