13.01.2015.

Notiks seminārs speciālistiem “Jauniešu datoratkarības intervence”

Rīgas domes Labklājības departaments organizē semināru speciālistiem “Jauniešu datoratkarības intervence”, kā dalībnieki varēs iegūt zināšanas par informācijas tehnoloģiju ietekmi uz jauniešu attīstību, par informācijas uztveres un domāšanas specifiku, kā arī par datoratkarības dinamiku, izpausmēm, sabiedrības uzskatiem un stereotipiem par informācijas tehnoloģijām. Semināra praktiskajā daļā dalībnieki papildinās savas prasmes, apgūs nepieciešamās zināšanas un iemaņas, lai strādātu ar jauniešiem, izmantojot datoratkarības intervences programmu.

Seminārs notiks 2015.gada 27.-29.janvārī no plkst. 10:00 līdz 16:30. Norises vieta – Rīgas domes Labklājības departamenta telpas Rīgā, Baznīcas ielā 19/23, apakšstāva 6.telpā (ieeja no Rīgas Sociālā dienesta).

Pieteikšanās semināram: pa tālruni 67037318 vai e-pastā katerina.ziga@riga.lv

Aicinām iepazīties ar semināra PROGRAMMU. 

Speciālistiem, kuri vēlas saņemt profesionālo pilnveidi apstiprinošu apliecību, semināra pirmajā dienā jāiesniedz pēdējās iegūtās augstākās izglītības dokumenta kopija.  Pēc apmācībām dalībnieki saņems apliecību (par 24 stundu semināra noklausīšanos) un metodisko materiālu.

Dalība Rīgas pilsētas pašvaldības speciālistiem seminārā ir bez maksas.

Vairāk informācijas – Katerina Žiga, 67037318, Apmācību un informācijas sektora galvenā speciāliste.

 

Foto: www.paradigmmalibu.blogspot.com