10.09.2021.

Svētdien, Tēva dienā, Mežaparkā notiks sportisks treniņš ģimenēm

Atzīmējot svētkus par godu Tēva dienai, kas Latvijā kļuvusi par ģimenisku tradīciju un ik gadu notiek septembra otrajā svētdienā, Rīgas domes Labklājības departaments aicina šo dienu veltīt ģimenes kopā būšanai.
12.septembrī laikā no plkst. 11:00 līdz 14:00 Mežaparkā, pie ieejas Atpūtas alejā (Atpūtas ielas kreisajā pusē, raugoties no Meža prospekta ielas puses un pa kreisi no Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza) notiks bezmaksas sporta treniņš “Sporta diena ģimenēm”, kurā dalībnieki varēs piedalīties dažādās sportiskās un atraktīvās aktivitātēs – sportiskās stafetēs ar sporta elementiem (basketbolā, futbolā, florbolā), spēlēt prāta spēles un pildīt uzdevumus, kas veicinās sadarbību un ģimenes saliedētību (šķēršļu joslas, zābaku mešana un citas atraktīvas stafetes un uzdevumi).

Pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem, neatkarīgi no ģimenes locekļu vecuma un fiziskās sagatavotības, savukārt paši aktīvākie dalībnieki tiks arī pie organizētāju sarūpētajām balvām.

Lai treniņa norises laikā nodrošinātu apmeklētāju plūsmas kontroli un epidemioloģiskās prasības, tajā vienlaicīgi var piedalīties līdz 20 personām. Viens treniņš ar dažādām aktivitāšu stacijām ilgst 30 minūtes, pēc kurām dalību aktivitāšu stacijās uzsāk nākamie dalībnieki. Kopumā pasākumā iespējams piedalīties ap 100 apmeklētājiem.

Lai piedalītos pasākumā, dalībniekiem iepriekš jāreģistrējas: rakstot uz e-pastu info@vingrosev.lv vai zvanot uz tālruni 27766371. Ja dalībnieks ierodas uz pasākumu bez iepriekšējās reģistrēšanās, tad viņš drīkst piedalīties, ja stacijās vēl ir atlikušas brīvas vietas.

Bezmaksas sporta treniņi “Sporta dienas ģimenēm” turpināsies līdz pat septembra beigām – pārējie treniņi notiks:

  • Ēbelmuižas parkā (10.septembrī plkst. 15.30 – 18.30);
  • Ziedoņdārzā (11.septembrī plkst. 10.00 – 13.00);
  • Viesturdārzā (17.septembrī plkst. 15:30-18:30);
  • Vērmanes dārzā (18. septembrī plkst. 10:00-13:00);
  • Nordeķu parkā (24.septembrī plkst. 15:30-18:30);
  • Anniņmuižas parkā (25.septembrī plkst. 10:00-13:00).

Bezmaksas “Sporta dienas ģimenēm” organizē Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar veselības un fitnesa studijas “VingroSev.lv” speciālistiem, kuri apmeklētājiem aktivitāšu stacijās organizē tādus uzdevumus, kas raisa ne tikai pozitīvas emocijas un saliedētību ģimenes lokā, bet arī veicina priekšstatu par to, kā fiziskās aktivitātes dažādos veidos iekļaut savā ikdienā, lai ģimene laiku vairāk pavadītu kopā.

 “Sporta dienas ģimenēm” tiek īstenotas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2./16/I/021 “Mēs par veselīgu Rīgu!” finansējuma ietvaros.