02.10.2014.

Pie skolām – fizisko aktivitāšu un bērnu rotaļlaukumi

Šogad Rīgas pilsētā uzsākta jauna investīciju programma, kas saistīta tieši ar atpūtas un rotaļu laukumu izveidošanu skolu teritorijās.

Tie pieejami gan skolēniem, gan apkārtējo māju iedzīvotājiem. Nupat jaunizveidots fizisko aktivitāšu laukums pie Rīgas 64. vidusskolas Ūnijas ielā 93. 

Papildus šim  laukumam vēl līdz šā gada beigām tiks izveidoti divpadsmit, savukārt nākamgad plānots, ka tie varētu būt divdesmit jauni rotaļu un vingrošanas laukumi.

Labiekārtošanas programma paredz labiekārtot teritorijas pie 13 izglītības iestādēm un izveidot atsevišķus fizisko aktivitāšu laukumus ar gumijotu segumu un uzstādīt modernas vingrošanas un rotaļu iekārtas.

“Pašvaldības investīcijas programma tiks turpināta līdz pat 2017.gadam,” tā par pašvaldības plāniem  stāsta Rīgas mērs Nils Ušakovs.

RD Īpašuma departaments informē arī par to, ka vēl rudenī paredzēts  izveidot fizisko aktivitāšu laukumus ar vingrošanas elementiem un rotaļu iekārtām pie Rīgas Pļavnieku pamatskolas, Rīgas 51.vidusskolas, Rīgas Sergeja Žoltoka vidusskolas, Rīgas Ziemeļvalstu ģimnāzijas un tās sākumskolas, Rīgas 80.vidusskolas, Rīgas bērnu un jauniešu centra „IK Auseklis”, Rīgas Friča Brīvzemnieka pamatskolas, Rīgas 95.vidusskolas, Rīgas Imantas vidusskolas, Rīgas Aniņmuižas vidusskolas un Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas.

Savukārt šeit iespējams uzzināt – kur Rīgā pieejami Rīgas pašvaldības rotaļlaukumi – http://portal-plus.riga.lv/karte/rotalu_laukumi.html 

Vairāk informācijas www.riga.lv