02.03.2016.

RD Labklājības departaments aicina rīdziniekus apmeklēt Atvērtās durvju dienas no 15. līdz 18. martam

Rīgas domes Labklājības departaments no 15. līdz 18. martam rīko Atvērto durvju dienas, lai informētu rīdziniekus par pieejamo sociālo palīdzību (pabalstiem) un sociālajiem pakalpojumiem galvaspilsētā, Rīgas Sociālā dienesta (turpmāk – RSD) teritoriālo centru, dienas centru (turpmāk – DC) darbu, kā arī lai iepazīstinātu ar sociālās aprūpes un rehabilitācijas institūciju (pansionātu) darbu un sadzīves apstākļiem.

ATVĒRTO DURVJU DIENU PROGRAMMA

Vispasaules sociālā darba dienā – 15. martā plkst. 11.00 rīdzinieki aicināti uz tikšanos ar  Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas deputātiem RSD teritoriālā centra “Pļavnieki” (Salnas ielā 2) otrā stāva zālē.

18. martā plkst. 11. 00 iedzīvotājus uz tikšanos aicina Rīgas Domes Labklājības departamenta Sociālās pārvaldes priekšnieks M.Moors, Veselības pārvaldes priekšniece I.Solovjova un Rīgas Sociālā dienesta vadītājs E.Alksnis (RD Labklājības departamenta Baznīcas ielā 19/23 3.stāva zālē. Nodrošināta vides pieejamība).

18. martā plkst.13.00 iedzīvotājus uz sarunu aicina RSD Ziemeļu (Vidrižu ielā 3),  RSD Latgales ( Avotu ielā 31 korpuss 2), RSD Pārdaugavas (Imantas 8. līnijā 1 korpuss 2) rajonu un teritoriālo centru vadītāji.

18. martā plkst. 13:00 iedzīvotājus uz atbilžu un jautājumu pēcpusdienu gaidīs atkarību profilakses speciālisti Maskavas iela 285/6, Vidrižu iela 3, 111. kab., Baldones iela 2, 311. kab.

Katru dienu no 15. līdz 18. martam iedzīvotājus gaidīs Rīgas Sociālā dienesta dienas centri bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kuri piedāvās īpašu programmu, un aicinās arī līdzdarboties piedāvātajās aktivitātēs. Rīdzinieki laipni gaidīti iepazīties ar dienas centru darbu Atvērtajās durvju dienās DC pilngadīgām personām „Ābeļzieds” (Dzirciema iela 24), un DC bērniem un jauniešiem „Skudrupūznis” (Vaidelotes ielā 13), DC bērniem, jauniešiem un pilngadīgām personām „Kamene” (Salnas iela 2),  DC pilngadīgām personām „Ābeļzars” (Avotu iela 31 k.1), DC pilngadīgām personām „Rīdzene” (Brīvības iela 237/2), DC pilngadīgām personām „Ķengarags” (Aglonas iela 35/3), DC pilngadīgām personām ”Kastanis” (Lomonosova iela1 k-19), DC bērniem, jauniešiem un pilngadīgām personām „Vecmīlgrāvis” (Emmas iela 3), DC bērniem un jauniešiem “Čiekurs”( Maskavas iela 285/6). Dienas centri piedāvā brīvā laika saturīgu pavadīšanu, sociālo prasmju un iemaņu attīstošas nodarbības, atbalsta un pašpalīdzības grupu darbu, kultūras, sporta pasākumus, nūjošanas nodarbības, preses izdevumu pieejamību, tematiskās tikšanās ar vieslektoriem, māksliniekiem, kustību terapijas un vingrošanas nodarbības, rokdarbu, mākslas un citas radošās darbnīcas, interneta pieejamību, datorapmacību jebkuram vecumam, personību attīstošas spēles, un daudz un dažādus citus pasākumus. Visi Rīgas Sociālā dienesta pakalpojumi dienas centros bērniem un pieaugušajiem ir bez maksas! Ar Dienas centru nodarbību grafiku var iepazīties RD Labklājības departamenta mājas lapā: www.ld.riga.lv/Rīgas Sociālais dienests/Dienas centri.

Pansionāts “Mežciems” (Malienas iela 3) 15. martā no plkst. 11.00 aicina interesentus piedalīties kanisterapijas nodarbībā (piedalās īpaši atlasīti un apmācīti  suņi) kā arī iesaistīties citās aktivitātēs. 18. martā no plkst.13.00 uz sarunu gaidīs pansionāta direktors, kā arī pēc tam notiks ekskursija pa institūciju. 15. martā no plkst. 10.00 rīdzinieki aicināti iepazīties ar pansionātu “Gaiļezers” (Hipokrāta iela 6) piedalīties nodarbībās, noklausīties “Jautrie iemītnieki” koncertu, un sociālie darbinieki iepazīstinās ar institūcijas darbu, bet 17. martā no plkst. 13.00 interesentus uz tikšanos gaida pansionātā “Stella maris” (Birzes ielā 54). Par pieejamajiem pakalpojumiem pansionātos vairāk informācijas RD Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv/Sociālie pakalpojumi /Ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijas.

Ar Atvērto dienu pilnu programmu var iepazīties RD Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv sadaļā Aktualitātes.

Rīdziniek, nāc un uzzini vairāk par sociālo palīdzību un sociālajiem pakalpojumiem galvaspilsētā!