28.08.2015.

5. septembrī Vērmanes dārzā notiks pasākums ģimenēm “Tēva diena”

 

Sestdien, 5.septembrī, plkst. 12:00-17:00, ar dažādām radošām un sportiskām aktivitātēm Vērmanes dārzā notiks nu jau par ģimenisku tradīciju kļuvušais pasākums “Tēva diena”.

Ģimenes, un it īpaši tēti, būs aicināti piedalīties dažādās nodarbībās un aktivitātēs, lai veicinātu tēta un bērna brīvā laika pavadīšanu kopā un skaidrotu tēva lomas neatsveramo nozīmi bērna dzīvē.

Tevu diena

Pasākumā piedalīsies arī Rīgas domes Labklājības departaments, kurš sadarbībā ar biedrību “Veselībai un attīstībai” ikvienu tēti aicinās piedalīties  interaktīvās fitnesa nodarbībās “Veselīgs tētis veselam bērnam”. Interesenti varēs vērot paraugdemonstrējumus un arī paši izpildīt dažādus vingrojumus, kas būs sagatavoti dažāda vecuma un fiziskās sagatavotības cilvēkiem. Būs gan sportiskās stafetes, gan komandu un individuālais darbs. Tādēļ aicinām uz šīm aktivitātēm ierasties ērtā apģērbā, jo vingrojumu laikā tiks izmantots arī sportisks aprīkojums – svara bumbas, TRX piekares sistēmas, konusi, lecamauklas, virves, fitnesa šķēršļi un citi. Neizpaliks arī veselīgas veicināšanas balvas stafetes aktīvākajiem dalībniekiem!

Ģimenes varēs sadarboties arī vides spēlēs – izmēģināt spēkus, saliekot kosa kubus ar dažādām ģeometriskām figūrām, kā arī salikt lielformāta puzli. Pasākumā piedalīsies arī Latvijas Sarkanā Krusta Veselības istabas medicīnas māsa, kura klātesošos informēs par veselīga uztura pamatprincipiem ikdienā, kā arī konsultēs un pastāstīs par tādiem aspektiem, kas būtiski ietekmē ģimenes veselību (piemēram, ķermeņa masas indeksu un tā mērīšanu, un citiem).

Pasākumu laikā parka teritorijā ikviens varēs iesaistīties arī radošās darbnīcās, spēlēs, sporta aktivitātēs, turklāt turpat notiks arī tradicionālais interešu izglītību un profesionālo ievirzes izglītību informējošs pasākums “Nāc un piedalies”, kā laikā varēs gūt informāciju un izvēlēties atbilstošu interešu vai profesionālās ievirzes programmu, pulciņus, grupas, studijas, kolektīvus, kā arī vērot uz skatuves bērnu un jauniešu kolektīvu priekšnesumus.

„Drošības” saliņā apmeklētājus gaidīs Valsts pašvaldības policija, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests, Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Krasta apsardzes dienests, Sadales tīkls, AS “Latvijas Gāze” ar Gāzēna drošības skoliņu un Ģimeņu ar bērniem atbalsta departaments un citi tiesībsargājošie, kārtības uzturētāji, kuri atgādinās par drošību uz ielas, mājās, skolā, stāstīs par savu ikdienas darbu un iesaistīs tēmu nodarbībās.

Uz tikšanos Vērmanes dārzā!

Foto: www.howtobeadad.com