11.08.2015.

Aicinām rīdziniekus aizpildīt anketas „Gada balva sociālajā nozarē” nominācijai „Iedzīvotāju paldies”

No 10. augusta līdz 6. decembrim otro reizi notiks konkurss „Gada balva sociālajā nozarē”.

Konkursu organizē Rīgas domes Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus Rīgas pilsētas pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.

Šogad pirmo reizi konkursam „Gada balva sociālajā nozarē” varēs pieteikt darbiniekus nominācijai „Iedzīvotāju paldies”.

Iedzivotaju paldies aptauja_2015

Rīgas Sociālā dienesta 13 teritoriālajos un dienas centros, trijos ilgstošas sociālās aprūpes un sociālās rehabilitācijas institūcijās, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra struktūrvienībās, Rīgas patversmes nodaļās, kā arī Rīgas 1. slimnīcas poliklīnikās, Rīgas 2. slimnīcā, Rīgas pilsētas Dzemdību namā un sešās Rīgas veselības centra filiālēs izvietotas anketas un aptaujas kastes.

Aicinām rīdziniekus aizpildīt anketu, iepriekš izvērtējot kuram no darbiniekiem vēlētos pateikt paldies par laipnu, saprotošu izturēšanos, atsaucību un iejūtīgu attieksmi, risinot līdzcilvēku veselības un sociālās problēmas, sniedzot atbalstu un palīdzību. Aicinām rīdziniekus aizpildītās anketas iemest aptaujas kastēs. Tāpat anketu var aizpildīt Rīgas domes Labklājības departamenta mājas lapā www.ld.riga.lv sadaļā Aktualitātes, kur arī var iepazīties ar konkursa nolikumu.

AIZPILDĪT ANKETU INTERNETĀ UN BEIGĀS NOSPIEST “IESNIEGT”

Konkursa nolikums (lasīt vairāk).

Konkursa galvenās balvas sociālajā un veselības aprūpes nozarē par augsti profesionālām, izcilām zināšanām, atbildīgu, godprātīgu darbu, īpašiem nopelniem savā nozarē un ieguldījumu kolektīva saliedēšanā gada nogalē saņems divi „ Leonīda Kurdjomova balvas” nominanti.

Kuri kļūs par laureātiem varēs uzzināt svinīgā pasākumā „Gada balva sociālajā nozarē” 2015. gada 21. decembrī.

2014. gada nogalē konkurss „Gada balva sociālajā nozarē” notika pirmo reizi, un tika saņemti 67 pieteikumi. „Leonīda Kurdjomova balva” tika pasniegta Ausmai Bakānei – Rīgas pašvaldības Bērnu jauniešu centra struktūrvienības „Imanta” vadītājai, kura sociālajā nozarē bija nostrādājusi 44 gadus, otru balvu saņēma Genādijs Sevastjanovs, SIA „Rīgas 1. slimnīcas” valdes loceklis, kura darba stāžs veselības aprūpes nozarē – 41 gads.

Informāciju sagatavoja: Rīgas domes Labklājības departamenta Iedzīvotāju informēšanas nodaļas vadītāja Lita Brice, tel.67105925; mob.tel. 26385691, e-pasts:lita.brice@riga.lv