13.08.2015.

Rīdzinieki aicināti apmeklēt lekciju par fiziskajām aktivitātēm

Rīgas dome sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” rīdziniekus aicina apmeklēt lekciju “Fiziskās aktivitātes”, lai izskaidrotu fizisko aktivitāšu nozīmību un ietekmi uz mūsu veselības stāvokli.

Praktiskās nodarbības laikā visi interesenti varēs izmēģināt dažādus vingrinājumu veidus, kas uzlabo gan fizisko formu, gan pašsajūtu. Savukārt bērniem tiks organizētas stafetes un citas sportiskās aktivitātes. 

Lekcija notiks 18.augustā krīzes centrā „Burtnieks” (Rīgā, Burtnieka ielā 37, 5 stāvā, konferenču telpā). Lekcija notiks plkst. 17.00 – 20.00.

Lai piedalītos, lūdzam iepriekš pieteikties zvanot pa tālruni 67686312, vai rakstot uz e-pastu – sanita.marnauza@redcross.lv.

Tā kā lekcija tiek organizēta projekta „Dzīvosim veselīgi un droši” ietvaros, dalība tajā ir bez maksas!


Vairāk par projektu:

Projekts “Dzīvosim veselīgi un droši” uzsākts ar Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu, programmas „Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām” ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt vecāku un bērnu prasmju uzlabošanos par veselību un to ietekmējošiem faktoriem, kā arī veicināt izpratni par dažādiem drošības jautājumiem, veselīgu sabalansētu uzturu, higiēnu, atkarības vielām un traumatisma profilakses nepieciešamību.

Foto: www.davidlasnier.com