17.10.2014.

Aicinām vecākus pieteikties Vinnija Pūka skolas lekcijai par uztura ieteikumiem un svara problēmām

Vecāki laipni aicināti apmeklēt jau otro “Vinnija Pūka skolas” izglītojošo BEZMAKSAS lekciju “Liekā svara problēmas un uztura ieteikumi bērniem“. Lekcija notiks 8.novembrī plkst. 10:00-15:00,  poliklīnikā „Šarlotes”, Rīgas 1.slimnīcas 23. korpusā (ieeja no Šarlotes ielas). Pieteikšanās – pa tālruni 27597546 vai rakstot uz e-pastu: vinnijapukaskola@gmail.com

Lekcijas tēmas:

1. Aptaukošanās iemesli, enerģijas vielu maiņas īpatnības bērniem. Doc. Iveta Dzīvīte-Krišāne
2. Aptaukošanās komplikācijas; ārstēšanas iespējas. Dr. Jurgita Gailīte
3. Liekā svara psiholoģiskie aspekti. Psiholoģe Karīna Agadžanjana
4. Jautājumi un atbildes

Vecāki aicināti ņemt līdzi arī savas atvasītes, jo lekciju laikā bērnus pieskatīs Vinnijs Pūks ar saviem uzticamajiem palīgiem!

IMG_8059IMG_8046

Foto: bērni mācās luksafora krāsiņas un pēc tam izspēlē “gājēju” spēli

Ieskaties – kā mums gāja iepriekšējā Vinnija Pūka skolas lekcijā par bērnu alerģijām!

VAIRĀK PAR VINNIJA PŪKA SKOLU

“Vinnija Pūka skola” ir Latvijai jauns un unikāls projekts, kā mērķis ir veidot hroniski slimo pacientu sociālās integrācijas un dzīves kvalitātes uzlabošanas sistēmu – apmācību programmu “Vinnija Pūka skola”. Programma paredzēta bērniem, jauniešiem un viņu vecākiem.

„Vinnija Pūka skolā” kopā paredzētas 20 speciālistu lekcijas par dažādām un aktuālām veselības veicināšans un slimību profilakses tēmām, piemēram, pārtikas alerģiju, astmu, hroniski slimo bērnu aprūpi, diabētu un aptaukošanos, priekšlaicīgi dzimušajiem bērniem, gastroenteroloģiju, ortopēdju, stājas problēmām, bērniem drošas vides veidošanu, par cerebrālo trieku, citiem kustību traucējumiem un citām vecākiem aktuālām tēmām.

Neskatoties uz veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, ļoti svarīga ir un liela loma dzīves kvalitātes un pēctecīgas ārstēšanas un veselības uzlabošanas nodrošināšanā ir tieši ģimenei. Vecākiem vai aizbildņiem, saskaroties ar uzstādīto diagnozi un ārstniecības personu sniegto informāciju, jāsaprot slimības gaita, cēloņi, bet līdztekus arī pārdzīvojot psihoemocionālo pārdzīvojumu un stresu. Tādēļ tik svarīgi ir sniegt kvalificētu palīdzību un informāciju par visiem ar veselības aprūpes un veselības uzlabošanas iespējām saistītajiem jautājumiem.

Projektu īsteno nodibinājums “Ilgtspējīgas Attīstības Fonds” sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu. “Vinnija Pūka skolas” nodarbības notiks sestdienās sadarbībā ar Bērnu Klīniskās Universitātes Slimnīcas speciālistiem un RSU Sabiedrības veselības fakultātes studentiem, pacientiem un viņu vecākiem par aktuālām veselības veicināšanas un slimību profilakses tēmām.

Pieteikties:

[vfb id=’1′]