01.06.2015.

Bērnu aizsardzības dienā Ķīpsalā notiks labdarības pasākums „Daugava zem burām”

1. jūnijā, laikā no plkst.11.00 līdz 15.00 Ķīpsalā, Pilsētas Jahtkluba piestātnē, notiks Bērnu aizsardzības dienai veltīts labdarības pasākums „Daugava zem burām”, kurā tiks sniegta informācija gan par drošību uz ūdens, gan būs iespējams vizināties ar jahtām un katamarāniem.

Pasākuma atklāšanā paldies visiem bērniem un jauniešiem, kuri iesaistījās sacensībās un izglītojošās aktivitātēs, kā arī tiem, kuri plānoja katru mēnesi sacensību sportiskās un izglītojošās aktivitātēs teiks Rīgas domes Sociālo jautājumu komitejas priekšsēdētāja Olga Veidiņa.

Tāpat tiks pasniegti Labklājības departamenta pateicības raksti jahtu, katamarānu, buru kuģu un  burāšanas skolas „Nautica” pārstāvjiem. Tos pasniegs O.Veidiņa, Rīgas Sociālā dienesta vadītājs E.Alksnis un Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra direktors K. Jasinkevičs.

Pasākumu organizē Valsts policijas Reģiona pārvalde sadarbībā ar Rīgas domes Labklājības departamentu, Rīgas Sociālo dienestu, Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centru, kā arī burāšanas skolu „Nautica”.

Labdarības pasākuma „Daugava zem burām” laikā bērniem būs iespēja iepazīties ar ūdens satiksmes noteikumiem un drošības jautājumiem, kā arī tiks organizēts brauciens pa Daugavu ar buru jahtām un katamarāniem. Pasākumā plānots, ka piedalīsies 104 bērni – gan projekta „Roku rokā” dalībnieki, gan bērni noRīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra un Rīgas Sociālā dienesta.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde sadarbībā ar Rīgas Sociālā dienesta dienas centriem bērniem kopš 2012.gada īsteno projektu „Roku Rokā”, iesaistot sociālā riska grupas bērnus sportiskās un izglītojošās aktivitātēs.  2014.gadā sacensībās piedalījās  ne tikai komandas no Rīgas Sociālā dienesta dienas centriem un nevalstisko organizāciju dienas centriem, bet arī no Rīgas pašvaldības Bērnu un jauniešu centra. Sacensību mērķis – veicināt veselīga dzīvesveida attīstīšanu, iesaistīt jauniešu sportiskās aktivitātēs, tādējādi mazinot noziedzības un atkarības riskus.

Foto: www.seaclub.lv