04.09.2015.

Jogas nodarbība Lucavsalā tiek pārcelta uz iekštelpām!

Svētdien, 6. septembrī, Lucavsalā paredzētā nodarbība tiek pārcelta uz divām bezmaksas nodarbībām iekštelpās: Ventspils ielas studijā – Ventspils ielā 65, plkst. 9:45 un 11:45. Nebaidies no lietus – tiekamies!

Bezmaksas sporta nodarbības, kas bez maksas parasti notiek Lucavsalā, atbalsta Rīgas domes Labklājības departaments un tiek vadītas Bikram Yoga Riga vārdā. Brīvdabas nodarbībās pielietotā sistēma ir domāta jebkurai vecuma un fiziskās sagatavotības pakāpei. Savukārt nākamā bezmaksas nodarbība būs 13.septembrī plkst. 11:11.

Kopumā sporta biedrība “Dzintars” projekta ietvaros organizē 5 BikramYoga Riga bezmaksas nodarbības Lucavsalā – laikā no 2015.gada augusta sākuma līdz 13.septembrim. Papildu informācija par jogas nodarbībām pieejama www.veseligsridzinieks.lv sadaļā “Aktualitātes” un facebook kontā www.facebook.com/BikramYogaRiga.

Jogas nodarbību ieguvums ir tas, ka tā veicina sirds un elpošanas sistēmas līdzsvarošanu, veicina stājas izkopšanu, mugurkaula veselību, garīgo un psihoemocionālo līdzsvaru, kā arī māca pareizi pielietot elpošanas tehnikas. Pozitīvā gaisotne, darbs grupā un specifiskā 26 hahtu jogas sistēma ļauj cilvēkiem atbrīvoties un izbaudīt nodarbību, kas garantē ātrāku personīgās attīstības izaugsmi.  Nodarbības sistēma izslēdz traumu rašanos un ir izveidota tā, lai to varētu izpildīt jebkura vecuma grupa, jebkurā fiziskās sagatavotības līmenī.

Uz katru nodarbību ierodas vismaz 3 pasniedzēji, lai spētu kvalitatīvi pasniegt nodarbību arī lielam apmeklētāju skaitam.

Foto no nodarbībām pieejami ŠEIT. Vairāk par projektu – ŠEIT.