07.09.2015.

Rīgas domes Labklājības departaments Eiropas Sporta nedēļā rīdziniekus aicina uz vingrošanas nodarbībām

Šā gada 7.-13.septembrī visā Latvijā ar daudzveidīgiem sporta un fizisko aktivitāšu pasākumiem norisināsies Eiropas Sporta nedēļa, kurā piedalīsies arī Rīgas domes Labklājības departaments, lai ikvienu mudinātu veselīga dzīvesveida paradumus savā ikdienā ieviest aizvien vairāk.

Atbalstot šo nedēļu, 8.septembrī Rīgas domes Labklājības departamentā darba dienas rīts tika sākts ar mundru rīta vingrošanu, savukārt 9. septembrī rīta rosme notika arī Rīgas domē, Rātsnamā.

Šeit redzams arī Rīgas pašvaldības piemērs, kā fiziskās aktivitātes ieviest pēc iespējas biežāk savā ikdienā – kaut vai pirms darba cēliena uzsākšanas:

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=AZaDclpOOpI[/embedyt]

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=79PphD_bvhE[/embedyt]

Pasakumu_plakats_Eiropas_Sporta_nedela

Mēs esam radīti kustībai – tādēļ fiziskās akivitātes ir jāievieš mūsu ikdienā pēc iespējas biežāk. Vingrot mēs varam jebkur un jebkurā laikā – pirms vai pēc darba, parkā pie soliņa vai gaidot tējas uzvārīšanos… izkustēties mēs varam arī savā darba vietā – pietupienu, pirkstu, kāju un roku pastiepšanu mēs varam veikt arī turpat pie darba galda.

Ne tikai Eiropas Sporta nedēļā, bet arī visa gada garumā – līdz vēlam rudenim, ikviens rīdzinieks aicināts apmeklēt Rīgas domes Labklājības departamenta organizētās bezmaksas fizisko aktivitāšu nodarbības – gan nodarbības trenera vadībā pie brīvdabas trenažieriem, gan nūjošanu, kas iedzīvotāju ērtībai notiek arī sestdienās.

Nodarbību grafiks Eiropas Sporta nedēļas laikā:

7.09. Nodarbība pie brīvdabas trenažiera trenera vadībā(Anniņmuižas parkā, plkst.18:00-19:00, tikšanās vieta – pie trenažieriem, kas atrodas pie tenisa kortiem)
Nūjošanas nodarbība (Dzirciema ielā 24, plkst.10:00-11:00)
8.09.    Nūjošanas nodarbība (Salnas ielā 2, plkst. 9:00-10:00)
9.09. Nūjošanas nodarbība (Ķengaraga ielā 8, plkst. 11:00-12:00)
Nodarbība pie brīvdabas trenažiera trenera vadībā (Lucavsalas atpūtas parkā, plkst. 18:00-19:00, tikšanās vieta – pie kafejnīcas)
10.09.  Nūjošanas nodarbība (Salnas ielā 2, plkst. 19:00-20:00)

Par visām rīdziniekiem pieejamajām Rīgas domes Labklājības departamenta organizētajām aktivitātēm vairāk iespējams uzzināt Rīgas pašvaldības mājas lapā www.veseligsridzinieks.lv (sadaļā aktualitātes un notikumu kalendārs). Rīgas domes Labklājības departaments aicina būt aktīviem un piedalīties fizisko aktivitāšu nodarbībās ne tikai šajā nedēļā, bet mudina ieviest veselīgus paradumus un piedalīties sportiskās aktivitātēs visa gada garumā.