04.09.2015.

Rīdzinieki aicināti apmeklēt lekcijas par bērnu un vecāku attiecībām

Rīgas domes Labklājības departaments rīdziniekiem piedāvā iespēju bez maksas apmeklēt 3 lekcijas par psihoemocionālās veselības veicināšanas tēmām, kas īpaši noderīgas būs bērnu un jauniešu vecākiem – gan audzinot un veidojot savstarpējās attiecības, gan izprotot dažādu vecumposmu attīstības aspektus un palīdzot mācību procesā.

 Visas 3 lekcijas notiks piektdienu vakaros no plkst. 18:00 līdz 20:30, Rīgā, Brīvības ielā 74 (ieeja no Stabu ielas 14), korporācijas „Daugaviete” telpās.

Lai apmeklētu lekcijas, lūdzam pietiekties iepriekš, zvanot pa tālruni 20231140 vai rakstot e-pastā: abc@abc.edu.lv, jo vietu skaits ir ierobežots.

Lekciju tēmas:

1)      MĀCĪŠANĀS GRŪTĪBAS (25.septembris);

2)      KĀ AUDZINĀT TĪNI? PUSAUDŽU VECUMPOSMA ĪPATNĪBAS (23.oktobris);

3)      VECĀKU UN BĒRNU ATTIECĪBAS (27.novembris).

Lekciju ciklā iekļautās tēmas balstītas uz izpratnes veidošanu un izglītošanu par bērnu un vecāku savstarpējām attiecībām. Lektores – psiholoģes un psihoterapeites īpašu uzmanību vērsīs pieaugušo – vecāku būtiskajai lomai bērnu un jauniešu uzvedībā un attīstībā, ko caurvij dažādas attiecīgajam vecumposmam raksturīgas īpatnības, uzvedības un rakstura izpausmes.

Kā atpazīt mācīšanās grūtības, ko raksturo gan lasīt un rakstītprasme, gan izruna un citi mācību procesā nozīmīgi aspekti; kā palīdzēt bērnam veidot, noturēt uzmanību un palīdzēt kognitīvajā procesā; kā rast un noturēt saikni ar pusaudzi vai tieši pretēji – nenorobežoties no viņa un savstarpējās attiecības veidot uzticības pilnas – par šiem un citiem jautājumiem vairāk pastāstīs un palīdzēs sniegt izpratni praktizējošas speciālistes: psiholoģe Elīna Selēviča, psiholoģe, psihoterapeite Iveta Berķe un psiholoģe, psihoterapeite Benita Griškeviča.

Lekcijas nodrošina Rīgas domes Labklājības departaments, tādēļ bez maksas apmācību programmu var apmeklēt rīdzinieki, kuru  deklarētā dzīves vieta ir Rīgā.

Foto: www.dailymail.co.uk