11.09.2015.

Eiropas Sporta nedēļas laikā – aktīva vingrošana arī Rīgas pašvaldībā

Šā gada 7.-13.septembrī visā Latvijā ar daudzveidīgiem sporta un fizisko aktivitāšu pasākumiem norisinās Eiropas Sporta nedēļa, kuras laikā ikviens aicināts veselīga dzīvesveida ieradumus ieviest savā ikdienā pēc iespējas vairāk. Iespēju apmeklēt dažādas fizisko aktivitāšu nodarbības Rīgas pašvaldība rīdziniekiem piedāvā visa gada garumā, savukārt Eiropas Sporta nedēļā Rīgas domes darbinieki dalās arī ar pašu piemēru, kā ar vienkāršiem vingrinājumiem iespējams izkustināt visu ķermeni, turklāt šādām veselībai nozīmīgām aktivitātēm nav nepieciešams nedz dārgs aprīkojums, nedz speciālas nodarbību telpas.

Aicinām ieskatīties video, kas uzskatāmi parāda dažādu vienkāršu vingrojumu piemērus, kurus varam veikt jebkurā vietā un jebkurā laikā – pirms vai pēc darba, parkā pie soliņa vai gaidot tējas uzvārīšanos… izkustēties mēs varam arī savā darba vietā – pietupienu, pirkstu, kāju un roku pastiepšanu taču iespējams veikt arī pie darba galda!

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=5un4x4GaWOs[/embedyt]

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=aOyc95OAQ8w[/embedyt]

[embedyt]http://www.youtube.com/watch?v=_1KG1M5pB0s[/embedyt]

Atgādinām, ka rīdzinieki vēl līdz vēlam rudenim aicināti apmeklēt nūjošanas nodarbības (vairāk informācijas – ŠEIT) un nodarbības pie brīvdabas trenažieriem profesionāla trenera vadībā(vairāk informācijas -ŠEIT).

P8264174

P8264172