26.06.2020.

Bezmaksas nodarbības pieaugušajiem – FUNKCIONĀLAIS TRENIŅŠ

 

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar Elektrum Olimpisko centru aicina rīdziniekus apmeklēt bezmaksas fitnesa nodarbības – funkcionālos treniņus.

Funkcionālais treniņš ir vidējas intensitātes nodarbība zālē dažādiem sagatavotības līmeņiem gan sievietēm, gan vīriešiem. Nodarbībā tiek iekļauti vingrinājumi, kas attīsta spēku, ātrumu, līdzsvaru, lokanību, koordināciju un izturību, tiek izmantots inventārs (hanteles, stepa solus, paklājiņus, aerobikas bumbas, līdzsvara platfotmas u.c.)

Nodarbību laiki:
Otrdienās un ceturtdienās plkst. 17:00 | trenere Viktorija Semeņuka
Pirmdienās un trešdienās plkst. 17:00 | trenere Adelīna Priedniece

Nodarbības ilgums – 60 minūtes. Tā notiks Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b, Rīgā. Ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus valstī, dalībnieku skaits grupā ir ierobežots.

Iepriekšējs pieraksts un apmeklējums obligāts. Lai pierakstītos, lūdzam zvanīt uz tālr. nr. 67387710.

 

Apmeklējot pasākumu, tā dalībnieki piekrīt, ka pasākuma laikā var tiks uzņemtas fotogrāfijas un video, kas var tikt publicēti mājas lapās www.veseligsridzinieks.lv, www.olimpiskais.lv un Rīgas domes Labklājības departamenta , kā arī SIA Olimpiskais sporta centrs sociālo tīklu kontos.

Pasākuma laikā apmeklētājiem tiks lūgts aizpildīt anketu ar personu datiem, dati tiks apstrādāti saskaņā ar Datu aizsardzības regulu.