04.08.2015.

Kultūras centrā „Imanta” turpinās bezmaksas deju nodarbības senioriem

Rīgas kultūras un atpūtas centrā “Imanta” pēc vasaras brīvlaika tiek turpināts projekts „Prieks iepazīties!”, kura ietvaros dāmas un kungi labākajos gados aicināti iesaistīties īpaši senioriem piemērotās deju nodarbībās. Dalība ir bez maksas, un nodarbības atsākas 6.augustā. Aicināti gan esošie, gan jauni dalībnieki, pieteikšanās nav nepieciešama.

Projekta „Prieks iepazīties!”, kurš sākās šī gada aprīlī, mērķis ir radīt iespēju pensijas vecuma iedzīvotājiem aktīvi un radoši pavadīt laiku un veicināt viņu sabiedrisko dzīvi. Ikviens seniors tika aicināts iesaistīties pats un aicināt piedalīties arī savus kaimiņus un paziņas, īpaši tos, kuri nav sociāli un fiziski aktīvi. Nodarbības senioriem sapulcinājušas vairāk kā 70 dalībniekus no visas Rīgas. Pēc nelielas vasaras atelpas, 6.augustā plkst. 10.30 atsāksies deju nodarbības Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”, Anniņmuižas bulvārī 29. Projekta „Prieks iepazīties!” gaitā seniori piedalīsies gan deju nodarbībās, gan organizēs pasākumu dienas centrā „Mēs”, gan aicinās visus uz projekta noslēguma koncertu 22.novembrī Kultūras un atpūtas centrā “Imanta”.

Eiropas senioru dejas ir vecumam piemērots, pašsaprotams dejas veids, kura formas balstītas uz partneru līdztiesību. Šīs dejas ir elegants veids vecāku cilvēku fiziskai slodzei, kādu senioriem iesaka sporta ārsti. Nodarbības notiek Latvijas Senioru deju apvienības vadītājas Laimdotas Andersones vadībā, kura 1999.gadā bija šo deju kustības iniciatore Latvijā. Nodarbības ir lieliska iespēja satikt domubiedrus, fiziski izkustēties, kā arī radoši izpausties, plānojot deju grupas iesaistīšanos dažādos kultūras un sadraudzības pasākumos, jo līdzīgas deju grupas darbojas daudzos Latvijas novados un ir ļoti populāras arī citās Eiropas valstīs. 

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta  Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros. Papildus informācija pa tālruni 67181939, mājaslapā imantakultura.riga.lv, rakstot e-pastu uz imanta@riga.lv.

Papildu informācija: Ieva Strazdiņa – Kultūras un atpūtas centrs “Imanta”,

Tālr. +371 67848615

e-pasts: ieva.strazdina@riga.lv

www.imantakultura.riga.lv

Informācijas avots: www.iksd.riga.lv