03.08.2015.

Rīdzinieki aicināti apmeklēt lekciju par bērnu traumatismu

Rīgas dome sadarbībā ar biedrību „Latvijas Sarkanais Krusts” rīdziniekus aicina apmeklēt lekciju “Bērnu traumatisms”, lai pastāstītu par bērnu traumatisma riskiem un veidiem, kā arī drošas vides ieteikumiem mājās un ārpus tās.

Pasākuma ietvaros tiks sniegti arī paraugdemonstrējumi pirmās palīdzības sniegšanā!

Lekcija notiks 4.augustā krīzes centrā „Burtnieks” (Rīgā, Burtnieka ielā 37, 5 stāvā, konferenču telpā). Lekcija notiks plkst. 17.00 – 20.00.

Lai piedalītos, lūdzam iepriekš pieteikties zvanot pa tālruni 67686312, vai rakstot uz e-pastu sanita.marnauza@redcross.lv.

Tā kā lekcija tiek organizēta projekta „Dzīvosim veselīgi un droši” ietvaros, dalība tajā ir bez maksas!

Lekcijas ietvaros vecākiem un citiem interesentiem tiks pastāstīts par bērnu traumatisma riskiem un veidiem, kā arī tiks sniegti ieteikumi kā nodrošināt bērnam droši vidi mājās, kas jāņem vērā atpūšoties brīvā dabā vai pārvietojoties kājām, auto u.c..

Child trauma


 

Vairāk par projektu:

Projekts “Dzīvosim veselīgi un droši” uzsākts ar Rīgas domes Labklājības departamenta līdzfinansējumu, programmas „Sadarbība ar nevalstiskajām organizācijām” ietvaros.

Projekta mērķis ir veicināt vecāku un bērnu prasmju uzlabošanos par veselību un to ietekmējošiem faktoriem, kā arī veicināt izpratni par dažādiem drošības jautājumiem, veselīgu sabalansētu uzturu, higiēnu, atkarības vielām un traumatisma profilakses nepieciešamību.

 

Foto: www.old.puaro.lv; www.laschoolreport.com