31.08.2017.

Nāc un piedalies!

 

Jau tradicionāli katra mācību gada sākumā Rīgas bērniem un jauniešiem tiek rīkoti svētki “Nāc un piedalies”, kuros bērniem un jauniešiem būs iespējams izvēlēties sev piemērotāko un saistošāko interešu vai sporta izglītības programmu. Šogad svētki notiks 2. septembrī no plkst. 12.00 līdz 17.00 Vērmanes dārzā.

Pasākumā piedalīsies arī Rīgas domes Labklājības departaments. Šoreiz Departamenta pārstāvji pievērsīs pastiprinātu uzmanību traumatisma profilaksei. Ašā lapsiņa un Apdomīgais vilcēns palīdzēs bērniem  un jauniešiem aizdomāties, kā pasargāt savu veselību dažādās ikdienas situācijās. Gan lieliem, gan maziem būs iespēja izglītojoši un priecīgi pavadīt laiku, iesaistoties arī citās Labklājības departamenta sagatavotajās aktivitātēs.

Lielākā daļa iestāžu, kas piedāvā interešu izglītību, demonstrēs savas spējas un pierakstīs potenciālos audzēkņus. Šogad svētku programmā piedalīsies: Bērnu un jauniešu centri “Rīgas Skolēnu pils”; “Altona”, “Zolitūde”, “Kurzeme”, “Laimīte”, “Bolderāja”, “IK Auseklis”, “Daugmale”, “Mīlgrāvis”; bērnu un jauniešu vides izglītības centrs “Rīgas Dabaszinību skola”; Tehniskās jaunrades nams “Annas 2”; Rīgas Volejbola skola; Rīgas Centrālā bibliotēka; Māras Muižnieces Rīgas Mākslas skola; bērnu un jaunatnes sporta skola “Rīdzene”; Rīgas Vingrošanas skola; Hokeja skola “RĪGA”; Andžeja Grauda bungu skola; biedrība “Capoeira-Baltic”; SIA “Laboratorium”; Jaunsardzes un informācijas centrs; Jauno inženieru akadēmija Vērmanes parka teritorijā piedāvās radošās darbnīcas, sporta aktivitātes, viktorīnas.

“Drošības saliņā” atgādinās, mācīs, stāstīs par drošību mājās uz ielas, skolā, dabā VAS Latvijas dzelzceļš; VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija”; Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests; Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests; AS “Sadales tīkls”; Jūras spēku flotiles Krasta apsardzes dienests; “Net-Safe Latvia” Drošāka interneta centrs; AS Latvijas Gāze; Rīgas pašvaldības policija; Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes, Kārtības policijas pārvalde, Nepilngadīgo prevencijas nodaļa; Zemessardzes 17.Pretgaisa aizsardzības bataljons un Rīgas domes Labklājības departaments.

Koncertu un priekšnesumus uz skatuves sniegs kultūras un mākslas centrs “Ritums”; bērnu un jauniešu centri “Altona”. “Zolitūde”, “Kurzeme”, “Laimīte”, “IK Auseklis”, “Bolderāja”, “Daugmale”, “Mīlgrāvis”; Rīgas Vingrošanas skola; Andžeja Grauda bungu skola; Biedrība “Capoeira-Baltic” un bērnu un jauniešu centra “Rīgas Skolēnu pils” teātra studijas “Zīļuks” audzēkņi.