13.09.2023.

21.septembrī notiks lekcija tiešsaistē par cilvēka iekšējiem resursiem

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar “GRIBU BŪT” Dzīves kvalitātes uzlabošanas un veselības veicināšanas biedrība” aicina piedalīties  BEZMAKSAS lekciju ciklā  “Iekšējo resursu stiprināšana emocionālās labsajūtas veicināšanai”, kuru vada psiholoģe Sanita Kronberga.

Pirmā tēma par iekšējo resursu apzināšanos notiks jau 21.septembrī. 

Visas lekcijas notiks tiešsaistē – ZOOM platformā, 21., 28. septembrī un 5.oktobrī  plkst. 18:00-19:30.


21.septembra lekcijā “Iekšējo resursu apzināšanās un atrašana” psiholoģes Sanitas Kronbergas vadībā uzināsi:

sava “ES” koncepciju, cilvēka personības modeļus, pašcieņas mehānismus un to ietekmi uz mūsu veselību. Praktisku uzdevumu un diskusijas veidā analizēsim, kā veidojas veselīgs pašvērtējums un kā tad sev palīdzēt ikdienā, lai savus iekšējos resursus stiprinātu un izmantotu jēgpilni, sastopoties ar dažādiem ikdienas izaicinājumiem.

28.septembra lekcijā “Iekšējo resursu attīstīšana un stiprināšana” uzzināsi: 

kā apzināt, attīstīt un stiprināt savus iekšējos resursus; kā noteikt savai emocionālajai labsajūtai veselīgas robežas un savus iekšējos resursus saglabāt; kādēļ tik svarīga ir nepieciešamība atbrīvoties no emocionālām atkarībām un toksiskām attiecībām/toksiskas domāšanas; kā atpazīt brīdi, kad tiek pārkāptas manas robežas? Uzzināsim, kas ir emocionālā līdzatkarība un kā tā ietekmē manu dzīvi?

Lekcijas noslēgumā būs praktiska darbošanās savu resursu apzināšanai.

5.oktobra lekcijā “Iekšējo resursu stratēģijas – kā tikt pāri grūtībām un pielietot tās savā dzīvē” uzzināsi:

kādi var būt psihiskās noturības veicināšanas paņēmieni; kāda varētu būt situāciju modelēšana, lai palīdzētu apzināties un saprast – kā mūsu iekšējie resursi vislabāk var palīdzēt, sastopoties ar emocionālām grūtībām/situācijām un atgūt iekšējo līdzsvaru; kā pielietot savus spēka resursus stresa situācijās; iepazīstināsim ar praktiskiem uzdevumiem savu spēka resursu apzināšanai.

Ja rodas vairāk jautājumu par lekciju norisi, aicinām rakstīt uz e-pastu – biedriba.gribubut@gmail.com